a

Toastmasters International to organizacja non-profit będąca światowym liderem w rozwijaniu umiejętności komunikacyjnych i przywódczych. To miejsce, w którym w przyjaznej atmosferze każdy może przełamać strach przed wystąpieniami publicznymi. Dzięki Toastmasters International każdy nauczy się przemawiać lepiej i skuteczniej, czego rezultatem jest wzmocnienie wiary w siebie i rozwój osobisty.

Jeśli wygłoszenie referatu, prowadzenie dyskusji na forum, obrona prac dyplomowych, rozmowa kwalifikacyjna, prowadzenie spotkań biznesowych lub pracowniczych zebrań sprawia Ci trudność to klub POZnaj Toastmasters jest miejscem by to zmienić.

Na wtorkowe spotkania może przyjść każdy. Bezpłatnie i bez zobowiązań. Poznaj klub, ludzi oraz ścieżki rozwoju. Sprawdź, czy tego właśnie oczekujesz, a po spotkaniu poznaj organizatorów i uczestników bliżej na after party.

Organizatorzy serdecznie zapraszają na cotygodniowe, wtorkowe spotkania klubu POZnaj Toastmasters, gdzie będą Państwo mogli przekonać się na żywo jak działa klub.

_
akt.LT

Zobacz www.poznajtoastmasters.weebly.com