Karolina Korwin-Piotrowska na zdjęciu.

Co jest dla nas tak naprawdę ważne? Na czym się skupiamy? Kogo słuchamy? Po prostu - dokąd zmierzamy? Karolina Korwin Piotrowska zaprosiła do rozmowy dziennikarzy i artystów, znawców kultury i ludzkiej duszy, analityków i inżynierów przyszłości, a także tych, którzy na co dzień ratują nasze życie. Tak powstała książka "Reset. Świat na nowo"  (Wydawnictwo Mando). Rozmowę z autorką poświęconą publikacji poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge.

Czy to już koniec? A może nowy początek? Co do jednego nie ma wątpliwości  - konieczny jest reset! Pandemia, lęk, bankructwo, cisza, paraliż, fake news, bunt. Tak większość ludzi zapamięta 2020 rok. Świat wstrzymał oddech i zastygł w niepewności. A koronawirus, który był sprawcą tego zatrzymania, zmusił nas do zastanowienia się nad życiem. Karolina Korwin Piotrowska, odwołując się do Olgi Tokarczuk, zastanawia się, czy świata w nim nie było za dużo? Być może zbytnio go namnożyliśmy w pogoni za pieniędzmi i wrażeniami.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empikcom. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz news.empik.com