Plakat wydarzenia ze zdjęciem Macieja Marcisza i okładką książki. Po lewej białe napisy informujące o wydarzeniu, pomarańczowe tło.

Maciej Marcisz - spotkanie z cyklu #premieraonline

2021-11-09 ( wtorek )
18:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań; online

Bohaterem kolejnego spotkania z cyklu Premiera online będzie Maciej Marcisz. Autor porozmawia z Agnieszką Szydłowską o kulisach powstawania jego najnowszej powieści "Książka o przyjaźni" (Wydawnictwo W.A.B.) oraz odpowie na pytania czytelników.

To książka o więzach mocniejszych niż miłość, powołaniu i rozczarowującej dorosłości. O tym, kim chcemy się stać dzięki najbliższym, a także o codziennych kompromisach, które oddalają nas od wyobrażeń na temat nas samych, aż do momentu, kiedy stajemy się do nich zupełnie niepodobni. O wielkiej niewiadomej, którą jest nasze życie - do czasu, kiedy przestaje nią być.

To podróż przez formacyjne doświadczenia trójki przyjaciół - pierwsze miłości, noce spędzone na rozmowach i lekturach, wstyd i akceptację, historyczne wydarzenia i muzyczne festiwale. To opowieść o głosach przyjaciół, które zostają w naszych głowach nawet wtedy, kiedy oni już dawno zniknęli z naszego życia.

Interaktywne transmisje odbywają się na stronie Facebook.com/empik.com. W trakcie wydarzeń możliwe jest zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Wszystkie spotkania tłumaczone są na język migowy.

Zobacz www.facebook.com/empikcom/