a

Koncert - Cały ten Strauss.. - UWAG KONCERT PONOWNIE PRZEŁOŻONY!!!

2019-03-18 ( poniedziałek )
17:00
Aula UAM (Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza), ul. Henryka Wieniawskiego 1, Poznań

Kategoria: Muzyka

OŚWIADCZENIE ORGANIZATORA:

"Szanowni Państwo,

z przykrością informujemy, że koncerty "Cały ten Strauss..", zaplanowane na dzień 18.03.2019 na godzinę 17:00 (przełożony z 11.03.2019) oraz godzinę 19:00, zostały przeniesione na nowy termin.

O nowym terminie powiadomimy najdalej w przeciągu 2 tygodni, po określeniu nowej daty z artystami oraz ustaleniu dostępności sali. Dokładamy wszelkich starań, aby możliwie szybko zrealizować wydarzenie, na które zakupili Państwo bilety.

Bilety, które Państwo zakupili zachowują ważność. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości, jesteśmy do Państwa dyspozycji pod adresem e-mail: biuro@sollus.pl oraz na facebookowym czacie naszego profilu.

Informacja o przeniesieniu koncertów została wysłana również drogą mailową na adresy, których użyli Państwo podczas zakupu.

Przepraszamy za niedogodności.

Biuro Obsługi Widza"

Podróż do magicznego Wiednia czasów Straussów!
"Cały ten Strauss.." To pierwszy koncert z cyklu, poświęcony największym kompozytorom świata, w ramach projektu "Historie muzyką pisane".

Cykl "Historie muzyką pisane" to najlepszy sposób na zakochanie się w muzyce klasycznej...

Podczas koncertu zagrane zostaną najwspanialsze kompozycje rodziny Straussów. Nie zabraknie pięknych znanych na świecie walców oraz polek, wszystko to okraszone słowem i dowcipem.

Na scenie w towarzystwie Orkiestry Symfonicznej Collegium F pod dyrekcją Maestro Marcina Sompolińskiego wystąpią wybitni soliści teatrów operowych: Joanna Horodko  (sopran) oraz Marek Szymański  (tenor).

W programie między innymi najpiękniejsze walce "Nad pięknym modrym Dunajem", "Opowieści lasku wiedeńskiego", "Wiedeńska krew", "Odgłosy wiosny", "Róże południa", słynne polki "Pizzicato Polka", "Trisch -Trasch", a także utwory, które uwielbia publiczność na całym świecie "Wielka sława to żart" z Barona Cygańskiego czy słynny "Duet z zegarkiem" z "Zemsty nietoperza".
To niemal dwugodzinną wycieczkę do Wiednia rodziny Straussów.

Bilety w cenach 95, 105, 120 i 140 zł (w zależności od miejsca).

_
opr.LT

Bilety dostępne w: