logo

EKOzGranie Poznań 2017 w Twoim mieście

2017-10-29 ( niedziela )
11:00-14:00
Brama Poznania ICHOT, ul. Gdańska 2, Poznań

Jesteś w swojej roli, czyli jesteś jednym z mieszkańców miasta. Chcesz, by miejsce, w którym żyjesz funkcjonowało jak najlepiej. Czy weźmiesz udział we wspólnym opracowywaniu lokalnego planu zagospodarowania przestrzennego? Masz swoją wizję rozwoju - czy uda się Tobie wdrożyć zakładane rozwiązania? Czy zostanie opracowany plan, który będzie satysfakcjonował wszystkich mieszkańców? Czy uda się Tobie znaleźć optymalne rozwiązania? Czy chcesz zweryfikować poziom rozwoju umiejętności takich jak komunikacja, skuteczne negocjacje i długoterminowe planowanie? Czy chcesz zacieśnić relacje z najbliższymi lub poznać lokalną społeczność, która wspólnie z Tobą podejmie wyzwanie kreowania swojej rzeczywistości?

Stowarzyszenie Centrum Promocji Ekorozwoju zaprasza wszystkich mieszkańców miasta Poznania, grupy znajomych, a szczególnie Młodzież z Rodzicami, Seniorami do uczestniczenia w nieodpłatnym spotkaniu z niekomercyjną grą Rozegraj Miasto w dn. 29.10.2017 w godz. 11 - 14 do Bramy Poznania ICHOT przy ul. Gdańska 2 w Poznaniu.

Warsztaty realizowane w ramach projektu "EKOzGranie Poznań 2017 - budowanie społeczeństwa obywatelskiego z wykorzystaniem ekogier".

Projekt finansowany z budżetu Miasta Poznania #poznanwspiera.

Zgłoszenia proszę kierować na arkadiusz.zacharzewski@cpe.info.pl (w temacie proszę wpisać EKOzGranie_GP, a w treści imię i nazwisko oraz nr tel.)

Więcej informacji o projekcie: http://cpe.info.pl/blog/2017/09/25/ekozg_gp/ lub u koordynatora Arkadiusza Zacharzewskiego pod numerem 727 918 596.

Załącznik

Zobacz cpe.info.pl/blog/2017/09/25/ekozg_gp/