Grafika - z podobizną artystki

Wokalne Master Class z Grażyną Łobaszewską

03.02 – 06.02.2020
09:00

Codziennie przez siedem godzin przez cztery dni!

Master Class to profesjonalne warsztaty wprowadzające uczestnika w tajniki śpiewania. Pod okiem wyjątkowej Pani Profesor zgłębisz wiedzę, poznasz niuanse, które pozwolą Ci rozwinąć skrzydła w tej jakże romantycznej i jednocześnie bardzo technicznej dziedzinie sztuki.

Grażyna Łobaszewska - jedna z najwybitniejszych polskich piosenkarek, kompozytorka i autorka wielu śpiewanych przez siebie utworów. Obecna na scenie od ponad 40 lat! Znana z przebojów "Brzydcy" lub "Czas nas uczy pogody". Wspaniała wokalistka, ale i pedagog, była wykładowcą m.in. w Wyższej Szkole Teatralnej Krakowie, Wrocławskiej Szkole Jazzu i Muzyki Rozrywkowej, prowadziła warsztaty wokalne przy Ministerstwie Kultury i Sztuki. Praca dydaktyczna zajmuje istotne miejsce w życiu wokalistki, której pogoda ducha i wielkie poczucie humoru uwielbiają studenci i warsztatowicze.

Podczas zajęć uczestnicy zostaną podzieleni na grupy pod względem posiadanych umiejętności.

Kolejność poruszanych zagadnień:

  • techniki rozśpiewywania się,
  • techniki oddychania,
  • frazowanie,
  • interpretacja tekstu,
  • indywidualny dobór piosenki dla każdego uczestnika (pod kątem tonacji, rozumienia tekstu etc.)

Celem warsztatów Master Class jest poprawne zaśpiewanie przynajmniej jednej piosenki przez każdego uczestnika podczas uroczystego koncertu finałowego, który odbędzie się 06.02.2020 na scenie Blue Note. Koncert finałowy bowiem będzie poprzedzać występ Pani Profesor, Grażyny Łobaszewskiej z supergrupą Ajagore.

Koszt udziału w warsztatach - 425 zł.
Zapisy: biuro klubu Blue Note - ul. Kościuszki 79, wejście od strony Dziedzińca Różanego, czynne od poniedziałku do piątku w godz. 13.00-19.00.
Liczba miejsc ograniczona!

Zobacz bluenote.poznan.pl/