Plakat wydarzenia

Z Titanem na wybiegu - pokazy mody na miarę XXI wieku

2019-10-26 ( sobota ) – 2019-10-27 ( niedziela )
13:00-18:00
CH Avenida, ul. Matyi 2, Poznań

Kategoria: Inne Dziecko

Ostatni weekend miesiąca upłynie w Avenidzie pod znakiem mody i technologii. W dniach 26-27 października odbędzie się modowe święto "Z Titanem na wybiegu - pokazy mody na miarę XXI wieku", które uświetni udział niesamowitego robota Titana. Czekają dwa dni pełne wrażeń!

Oprócz prezentacji najnowszych trendów, które przygotuje słynny stylista gwiazd - Grzegorz Bloch, na klientów poznańskiego Centrum czeka jeszcze jedna niespodzianka. Modelkom i modelom na wybiegu towarzyszyć będzie Titan The Robot - pierwszy na świecie duży robot rozrywkowy, porównywany do jednego z Transformersów. Robot jest świetnym performerem, o czym przekonają się goście Avenidy.

Na wybiegu zostaną zaprezentowane najnowsze kolekcje najemców Centrum, jednak nie tylko fani mody znajdą coś dla siebie. W niedzielę (27 października) na wszystkich odwiedzających czekać będą atrakcje, a wśród nich warsztaty plastyczne, podczas których uczestnicy zrobią pluszowe roboty, warsztaty robotyki gdzie mali inżynierowie skonstruują pierwsze mechaniczne maszyny, a także zobaczą rzeźby wydrukowane przez drukarkę 3D.

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny.