.

Chwiałka Open 2017

2017-08-19 ( sobota ) – 2017-08-20 ( niedziela )
09:00
Basen Chwiałka, ul. Chwiałkowskiego 34

Kategoria: Sport

W dniach 19-20 sierpnia na czterech boiskach do siatkówki plazowej na terenie pływalni letniej Chwiałka odbędą się dwa turnieje siatkówki plażowej - par męskich i mikstów. Na wszystkich uczestników czekają pakiety startowe wraz z koszulkami zawodniczymi, a na najlepszych nagrody finansowe.

Program Chwiałka Open 2017:
19.08 turniej męski - start godzina 9:00
20.08 turniej mikstów - start godzina 9:00
Trzy najlepsze drużyny zostaną również nagrodzone pucharami. Spośród wszystkich uczestników każdego z turniejów Chwiałka Open 2017 zostanie wybrany MVP (najlepszy zawodnik/zawodniczka), który zostanie dodatkowo uhonorowany.
Zapisy:
Swój udział w cyklu Chwiałka Open 2017 należy zgłosić mailowo na adres chwialkaopen@posir.poznan.pl. Limit uczestników w każdym turnieju wynosi 24 zespoły. Organizator zastrzega sobie prawo do zmiany liczby drużyn, w zależności od liczby zgłoszeń. Obowiązuje kolejność zapisów. Opłata startowa wynosi 40 złotych za parę i płatna jest w dniu turnieju, przed rozpoczęciem rozgrywek.
Miejsce:
Wszystkie turnieje odbędą się na terenie Pływalni Chwiałka, zarządzanej przez Poznańskie Ośrodki Sportu i Rekreacji. Znajdują się tam cztery boiska do siatkówki plażowej. Serdecznie zachęcamy do korzystania z nich, nie tylko podczas turnieju, ale również w czasie treningów.
Do dyspozycji uczestników i uczestniczek Chwiałki Open będą szatnie z prysznicami.