plakat

Switch Off. Warsztaty relaksacyjne - edycja międzynarodowa! "W życiu mamy tyle stresu, na ile sobie pozwolimy." Wojciech Eichelberger

Tym razem psychologia i sztuka łączą swoje moce, żeby łagodnie ukoić skołatane nerwy. Będzie miękko, będzie miło, będzie dobrze. Będzie przyjemna atmosferę, by bezpiecznie rozluźnić ciało i uspokoić myśli. Będzie się przeplatać wiedza i praktyka w służbie wyciszenia.

Warsztaty sprzyjają:

  • rozważaniom nad naturą stresu,
  • refleksjom nad sposobem myślenia o doświadczeniach,
  • praktyce uważności,
  • dzieleniu się technikami relaksacyjnymi,
  • rozluźnianiu, uspokajaniu, uśmiechaniu

Warsztaty, to okazja do spotkania nie tylko z samym sobą, to również spotkanie z innymi ludźmi. To miejsce wspólnego dzielenia się doświadczeniem. Przestrzeń równości, bez oceniania i udzielania rad, w atmosferze wspierającego przebywania.

O prowadzących: Katarzyna Piątek - trenerka dramy w trakcie certyfikacji, kulturoznawczyni, aktorka teatralna, performerka. Miłośniczka szeroko pojętej sztuki, z której pomocą, wydobywa z siebie i innych to, co najlepsze. Wiktoria Poszwa - psycholog, orędowniczka edukacji nieformalnej, opartej na doświadczaniu. Entuzjastka współpracy interdyscyplinarnej i międzykulturowej. W swojej pracy płynnie łączy perspektywę jednostki z kontekstem społecznym.

Zapisy na psychology@flow-me.com albo przez wiadomość na fanpage'u Flow Me