plakat

Prof. Ewa Wycichowska zaprasza na Warsztaty Tańca Współczesnego. Start zapisów, zgodnie z 30-letnią tradycją, 15 maja 2019 o godz.12:00.

Lista miejsc na warsztaty jest ograniczona, pod uwagę brana jest kolejność zapisów. Zapisz się już teraz www.dancingpoznan.pl/zapisy.html

Udział w warsztatach może wziąć każdy bez względu na wiek i umiejętności taneczne. Każdy też znajdzie coś dla siebie! Przewidziano zajęcia dla początkujących, dla dzieci, dla seniorów oraz zajęcia dla niepoczątkujących tancerzy. Najlepsi pedagodzy tańca zjadą w sierpniu do Poznania!

Podczas tygodnia warsztatów organizowane będą otwarte "Wieczory taneczne nad Różanym Potokiem", z dyskoteką dla uczestników wydarzenia i mieszkańców Poznania oraz pokazami różnych technik tanecznych i występami artystycznymi.

Na stronie internetowej www.dancingpoznan.pl dostępna jest cała lista instruktorów oraz zaplanowanych technik tanecznych, a bieżące informacje można dodatkowo śledzić na fanpage: www.facebook.com/dancingfairplaycepoznan

Warsztaty odbędą się pod honorowym patronatem władz miasta Poznania.

Zobacz www.dancingpoznan.pl/