Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 - podsumowanie

Relacja z wydarzenia 2023

Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 - podsumowanie - grafika artykułu
Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 - podsumowanie

1️⃣ 7 dni wydarzeń | łącznie ponad 900 uczestników

2️⃣ 3 konferencje stacjonarne | blisko 650 uczestników

3️⃣ 4 webinary online | ponad 250 uczestników

Podobnie jak w ubiegłym roku, zaproponowaliśmy łączoną formułę hybrydową - część wydarzeń i  spotkań odbyło się stacjonarnie, a część odbędzie się w formule online.

Wydarzenia stacjonarne odbywały się w dniach 17-19 października w miejskiej przestrzeni coworkingowej Plus Jeden, natomiast w dniach 7-10 listopada odbyły się webinary poświęcone działaniom rozwojowym i marketingowym w firmie. 

W ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 w przestrzeni pracy wspólnej Plus Jeden Poznań przy ul. Za Bramką 1, odbyły się 3 wydarzenia, w trakcie których odbyły się liczne prelekcje i warsztaty, podczas których - mamy nadzieję każdy znalazł coś interesującego i pożytecznego dla siebie, a przez sale konferencyjne przewinęło się łącznie blisko 650 uczestniczek i uczestników. Natomiast nasz cykl webinarów online, zgromadził łącznie ponad 250 osób.

Celem tegorocznych spotkań było przekazanie poznańskim przedsiębiorcom garści cennych informacji i wskazówek, które ułatwią funkcjonowanie w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

***

17.10 | Konferencja "SMAR (T)keting przyszłości"

Tegoroczne wydarzenie, jak zawsze dało wartościową wiedzę, stąd w programie uwzględniono kwestie zarządzania firmą, a także narzędzia i techniki menedżerskie. Tradycyjnie, nie zabrakło również tematyki poświęconej m.in. zmianom zachodzącym w komunikacji marketingowej, jak również prowadzeniu i promowaniu biznesu w sieci w kontekście nowych uwarunkowań, zwłaszcza w aspekcie dynamicznego rozwoju technologii AI. 

***

18.10 | Konferencja "Biznes nie ma płci. Zainspiruj się kobietami, które osiągnęły sukces"

Celem spotkania było promowanie przedsiębiorczej postawy wśród osób w różnym wieku i płci, a także wymiana doświadczeń w prowadzeniu biznesu oraz dyskusja nad stereotypowymi przekonaniami na temat branż typowo męskich i kobiecych. Wydarzenie będzie szansą na zainspirowanie się silnymi kobietami biznesu, a uczestnicy mogli posłuchać prelekcji, wziąć udział w ciekawej dyskusji, w warsztacie oraz nawiązać nowe relacje biznesowe podczas spotkań networkingowych.

***

19.10 | Konferencja biznesowa "Ukraiński biznes w poznańskim stylu" / Український Бізнес в Познанському стил

Konferencja dedykowana była migrantom pochodzącym z Ukrainy, którzy myślą o własnej firmie w Polsce i Poznaniu oraz dla tych obywateli Ukrainy, którzy już prowadzą działalność gospodarczą w Polsce. Podczas wydarzenia uczestnicy mogli posłuchać prelekcji, wziąć udział w warsztatach, a także skorzystać z indywidualnych konsultacji w ramach strefy doradczej. 

***

***

  • Zobacz krótkie podsumowanie z naszego cyklu webinarów online > Instagram
  • Szkolenie online | Zbuduj wizerunek swój i swojej firmy w mediach społecznościowych | DPP 2023 > Transmisja na YouTube

***

Wydarzenie organizowane jest przez Miasto Poznań przy współpracy z Partnerami

AGENDA WYDARZENIA > Program

BĄDŹ NA BIEŻĄCO > Facebook

***