Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023 - Program i rejestracja na wydarzenie

Zachęcamy się do zapoznania z agendą w ramach tegorocznego wydarzenia.

Program i rejestracja na wydarzenie - grafika artykułu
Dni Przedsiębiorczości Poznań 2023

Wraz z początkiem października, ruszyła rejestracja na nasze wydarzenie, od którego dzielą nas nieco ponad dwa tygodnie.

Podobnie jak w ubiegłym roku, proponujemy łączoną formułę hybrydową - część wydarzeń i spotkań odbędzie się stacjonarnie, a część w formule on-line.

Wydarzenia stacjonarne odbędą się w dniach 17-19 października w miejskiej przestrzeni coworkingowej Plus Jeden, natomiast w dniach 7-10 listopada zapraszamy na webinary poświęcone działaniom rozwojowym i marketingowym w firmie. 

Chcemy, żeby tegoroczne wydarzenie, jak zawsze dało wartościową wiedzę, stąd w programie uwzględniono kwestie zarządzania firmą, a także narzędzia i techniki menedżerskie. Tradycyjnie, nie zabraknie również tematyki poświęconej m.in. zmianom zachodzącym w komunikacji marketingowej, jak również prowadzeniu i promowaniu biznesu w sieci w kontekście nowych uwarunkowań, zwłaszcza w aspekcie dynamicznego rozwoju technologii AI. O tym właśnie będziemy rozmawiać w pierwszym dniu naszego wydarzenia już 17 października, podczas konferencji "SMAR (T)keting przyszłości".

Podczas tegorocznego wydarzenia odbędzie się również w dniu 18 października konferencja "Biznes nie ma płci. Zainspiruj się kobietami, które osiągnęły sukces", której celem jest promowanie przedsiębiorczej postawy wśród osób w różnym wieku i płci, a także wymiana doświadczeń w prowadzeniu biznesu oraz dyskusja nad stereotypowymi przekonaniami na temat branż typowo męskich i kobiecych. Wydarzenie będzie szansą na zainspirowanie się silnymi kobietami biznesu, a uczestnicy będą mogli posłuchać prelekcji, wziąć udział w ciekawej dyskusji, w warsztacie oraz nawiązać nowe relacje biznesowe podczas spotkań networkingowych.

3-dniowy cykl naszych spotkań stacjonarnych, zakończy w dniu 19 października konferencja "Ukraiński Biznes w poznańskim stylu" dedykowana migrantom pochodzącym z Ukrainy, którzy myślą o własnej firmie w Polsce i Poznaniu oraz dla tych obywateli Ukrainy, którzy już prowadzą działalność gospodarczą w Polsce. Podczas wydarzenia uczestnicy będą mogli posłuchać prelekcji, wziąć udział w warsztatach, a także skorzystać z indywidualnych konsultacji w ramach strefy doradczej. W trakcie konferencji uczestnicy będą mogli skorzystać z konsultacji doradczych m.in. w tematach legalizacji pobytu, podatkowych, marketingowych. Konsultacje będą odbywać się w języku ukraińskim. Dodatkowo na konferencję zostali zaproszeni obywatele Ukrainy, którzy prowadzą już firmy lub pracują w Polsce i podzielą się swoimi doświadczeniami i wskazówkami z uczestnikami prelekcji. Ważną częścią konferencji będzie też panel dyskusyjny, którzy będą mogli podzielić swoimi sposobami na skuteczną strategię marketingową.

Zapraszamy do udziału w licznych prelekcjach i warsztatach, podczas których - mamy nadzieję każdy znajdzie coś interesującego i pożytecznego dla siebie.

***

WSZYSTKIE WYDARZENIA SĄ BEZPŁATNE - OBOWIĄZUJE REJESTRACJA

UWAGA! Liczba miejsc jest ograniczona - decyduje kolejność zgłoszeń

Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz mediów społecznościowych, gdzie na bieżąco będą się pojawiać wszystkie informacje na temat tegorocznego wydarzenia.

AGENDA WYDARZENIA > Program

BĄDŹ NA BIEŻĄCO > Facebook

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!