Kolejne wydarzenia w ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022

9 i 10 listopada to kolejne intensywne dni naszego wydarzenia w ramach 12 edycji Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022.

Kolejne wydarzenia w ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022 - grafika artykułu
Kolejne wydarzenia w ramach Dni Przedsiębiorczości Poznań 2022

Po dwóch latach spotkań, które odbywały się wyłącznie w formule on-line, ponownie spotkaliśmy się również stacjonarnie.

Wydarzenia stacjonarne odbyły się w dniach 8 - 10 listopada w miejskiej przestrzeni co-workingowej Plus Jeden, podczas których, szerokie grono odbiorców, jak zawsze mogło pozyskać wartościową wiedzę oraz wskazówki dotyczące rozwoju własnego biznesu podczas ciekawych wystąpień oraz praktycznych warsztatów.

Pierwszy dzień wydarzenia 8 listopada podsumowaliśmy > tutaj

Z kolei, w dniach 9 - 10 listopada w programie uwzględniono kwestie zarządzania firmą, a także narzędzia i techniki menedżerskie. Tradycyjnie, nie zabrakło również tematyki poświęconej m.in. zmianom zachodzącym w komunikacji marketingowej, jak również prowadzeniu i promowaniu biznesu w sieci w kontekście nowych uwarunkowań.

Na tym jednak nie kończy się nasze tegoroczne wydarzenie, ponieważ przez kolejny tydzień w dniach 14 - 18 listopada zapraszamy na webinary poświęcone działaniom marketingowym w firmie. Ich celem jest przekazanie poznańskim przedsiębiorcom garści cennych informacji i wskazówek, które ułatwią funkcjonowanie w dynamicznie zmieniającej się rzeczywistości.

Zapraszamy do udziału w licznych prelekcjach i warsztatach, podczas których - mamy nadzieję każdy znajdzie coś interesującego i pożytecznego dla siebie.

Wydarzenie organizowane jest przez Miasto Poznań przy współpracy z Partnerami.

AGENDA WYDARZENIA > Program

BĄDŹ NA BIEŻĄCO > Facebook

SERDECZNIE ZAPRASZAMY I ZACHĘCAMY DO UDZIAŁU!