d

Koncert - Disco Pogo

2015-06-20 ( sobota )
18:00
Wejście do Starego ZOO, ul. Zwierzyniecka

Zespół Disco Pogo jest połączeniem sił artystów z różnych zespołów i kręgów muzycznych. Jest on bezpośrednim spadkobiercą kapeli Ossesso, dzięki czemu podczas koncertu usłyszymy sztandarowe utwory włosko-polskiej formacji.

Ideą kapeli Disco Pogo jest połączenie energii muzyki rockowej z elementami funky i z "taneczną" rytmiką. Eksperymenty muzyczne artystów pozwolą widzom usłyszeć dźwięki przypominające swing, country czy nawet disco!

W skład kapeli wchodzą:

Vincenzo Corsini - wokalista, multiinstrumentalista, koordynator artystyczny i dziennikarz radiowy. W każdą niedzielę można słuchać jego audycję Cafe' Corsini w Merkury MC Radio. Polską aktywność muzyczną rozpoczął jako gość zespołu Strachy na Lachy podczas 1500LP Trójki oraz na festiwalu w Jarocinie. Z legendarnym perkusistą Pidżamy Porno "Kuzyn" i z wokalistą Lilly Hates Roses Kamilem Durskim nagrał utwór *My name Is Jeżyce*

Maciej Brusiło - basista zwany polskim Flea, przez kilka ostatnich lat grał w składzie zespołu Ossesso. Gra w wielu projektach; jest również autorem piosenek i producentem muzycznym.

Marcin Wójcik - siedemnastoletni gitarzysta, od kilku lat gra na scenach Wielkopolski w profesjonalnych projektach muzycznych. Wieloletnie doświadczenie w wielu gatunkach i wyjątkowa wrażliwość muzyczna dają do myślenia, czy przypadkiem nie kłamie o swoim wieku.

Grzegorz Kielma - doświadczony perkusista i producent. Jego poszukiwania w dziedzinie muzyki pozwoliły nie tylko zgłębiać technikę perkusyjną i dźwięki poszczególnych instrumentów: perkusista sam modyfikuje i odrestaurowuje perkusje aby otrzymać nowe lepsze efekty dźwiekowe.