a

Spektakl komediowy - Lekko nie będzie

2017-09-21 ( czwartek )
21:00
Kino Teatr Apollo, ul. Franciszka Ratajczaka 18, Poznań

UWAGA! Z powodu choroby aktorki spektakl został odwołany!

Lekko nie będzie to komedia o miłości i szukaniu szczęścia na przekór konwenansom...

Oburza Was nieco większa różnica wieku w związkach? Śmieszą - w myśl zasady: mnie by się to nie przydarzyło - panie i panowie zauroczeni młodszymi partnerami? Jeśli tak, ta sztuka rozbawi Was do łez i pokaże, że teoria bardzo różni się od życiowej praktyki. 

"Lekko nie będzie" autorstwa Jean-Claude'a Islerta to niezwykle zabawna francuska komedia o miłości, pozorach, szukaniu szczęścia na przekór konwenansom, tolerancji dla własnych wybryków i hipokryzji w ocenianiu innych.
Stateczny wykładowca Eduardo (Jan Jankowski) romansuje ze sprytną studentką Sarah (Zofia Zborowska/Katarzyna Grabowska), zaś jego była żona Marion (Dominika Ostałowska) zakochała się w młodszym partnerze.  Ich córka Julie (Julia Rosnowska) ma nowego, troszkę starszego narzeczonego Marco, wąsatego "artystę", lekkoducha, bez grosza przy duszy (Kacper Kuszewski). Wspólnie zapoczątkują lawinę omyłek i absurdu, komplikacji i rozwiązań, które nie wpadłyby Wam do głowy....bo kiedy wszystko zawodzi, zawsze można zrzucić winę na hydraulika - imigranta ze wschodu...

Jak zapewniają artyści: Przygotujcie się na wyjątkowo zabawny wieczór, a jeśli nie lubicie się śmiać, to możemy wam obiecać, że lekko nie będzie!

Obsada:

  • Jan Jankowski,
  • Dominika Ostałowska,
  • Katarzyna Grabowska/ Zofia Zborowska,
  • Kacper Kuszewski,
  • Julia Rosnowska

Reżyseria: Tomasz Sapryk

Bilet: 105 zł

_
oprac.LT, akt.sw

Bilety dostępne w:

Plakat