Ostrzeżenie meteorologiczne: oblodzenie!
 
Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu ze śniegiem powodujące ich oblodzenie. Temperatura minimalna od -5°C do -3°C, temperatura minimalna przy gruncie około -4°C. Obowiązuje od godz. 22:00 do godz. 09:00 5 marca!
76 rocznica zakończenia walk o Poznań - uruchomienie syreny!
 
Z okazji 76 rocznicy zakończenia walk o Poznań w dniu 23 lutego o godzinie 12:00 zostanie uruchomiona syrena Systemu Wykrywania i Alarmowania oraz Wczesnego Ostrzegania znajdująca się w Poznaniu na budynku przy ul. Działowej 22. Syrena będzie emitowała sygnał ciągły trwający 1 minutę.
Kontrolowany zrzut wody!
 
Uwaga! Veolia Poznań informuje, ze w dniu 18.02.2021 w godzinach od 7:30 do 11:30 z powodu usuwania awarii na sieci cieplnej w rejonie ulicy Starołęckiej nastąpi kontrolowany zrzut wody. (Hetmańska/ Zamenhofa).
Ostrzeżenie meteorologiczne: oblodzenie!
 
Prognozuje się zamarzanie mokrej nawierzchni dróg i chodników po opadach deszczu i deszczu - ze śniegiem. Temperatura minimalna od -2°C do 1°C, temperatura minimalna gruntu od -4°C do -2°C. Prosimy o zachowanie szczególnej ostrożności!
Ostrzeżenie meteorologiczne - zamiecie śnieżne!
 
Uwaga! Ostrzeżenie meteorologiczne - zamiecie śnieżne! Przewiduje się zawieje i zamiecie śnieżne spowodowane przez wschodni i północno-wschodni wiatr o średniej prędkości od 20 km/h do 35 km/h, w porywach do 60 km/h, oraz opady śniegu. Alert obowiązuje do godz. 19:00 dnia 08.02.2021 r.
INFORMACJA !
 
Zakaz ogrzewania domów kominkami i piecami, dla posiadających inne ekologiczne źródło ciepła!
Strona 1 2 5