Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Warsztaty malowania

Zacznij przygodę z malowaniem

2021-03-20 ( sobota )
12:00-15:00
DECOculture, Garbary 65, Poznań

Tworzenie wyjątkowego wystroju to nie tylko kupowanie i dobieranie pasujących do siebie elementów. Każde dobre wnętrze opowiada o swoich mieszkańcach. Nic tak nie wyrazi osobowości człowieka jak jego własne dzieło. Nasza rekomendacja: obraz.

Podczas tych warsztatów:

  • dowiesz się, jaki sprzęt potrzebujesz na start,
  • przekonasz się, jak prosto można stworzyć unikatowe dzieło,
  • rozpoczniesz niezwykłą przygodę.

Warsztat organizowany jest zarówno na żywo, jak i online.

Na żywo: zajęcia odbywają się w prestiżowym showroomie DECOculture w samym sercu Poznania, na Garbarach 65. W ramach pakietu otrzymasz cały sprzęt, pędzle, farby i płótno do stworzenia swojego obrazu. Swój obraz będziesz tworzyć pod czujnym okiem Agnieszki, która udzieli Ci indywidualnych porad. Cena: 100 zł (liczba miejsc ograniczona).

Online zajęcia będą streamowane na naszej stronie na Facebooku. Należy posiadać swój własny sprzęt do malowania. Cena: 0 zł [ZA DARMO]. Szacowany czas zajęć to 120 minut.

----------

O prowadzącej

Absolwentka liceum plastycznego, a następnie ASP w Poznaniu. Dyplom realizowała z zakresu designu inspirującego w pracowni profesora Rajmunda Hałasa. Od 1993roku zajmuje się projektowaniem w szerokim tego słowa znaczeniu. Od czasu studiów zajmuje się czynnie malarstwem i rysunkiem, które często wykorzystuje w swoich projektach. Należy do międzynarodowej grupy twórców ,,Złota Linia ''. Bierze udział w wystawach indywidualnych i zbiorowych.

Zobacz www.facebook.com/events/905682096843995