Wystawa żywych motyli w Palmiarni Poznańskiej

Motyle na wyciągnięcie ręki
To już kolejny raz, kiedy Żywe Motyle wypełnią swoimi kolorami jeden z pawilonów Palmiarni Poznańskiej. Od 24 lutego do 23 marca 2025 te piękne owady będą swobodnie poruszać się między egzotycznymi roślinami i być może zagrzeją miejsce na głowach i rękach wybranych szczęściarzy.
Piękne, lecz delikatne
Przypominamy, że motyle to bardzo delikatne owady, którym łatwo można uszkodzić skrzydła. Zwracamy uwagę, aby nie przenosić motyli w rękach, nie łapać ich za skrzydła i nie strzepywać z ramienia, jeśli postanowią na nim usiąść.
Wiele gatunków motyli żyje bardzo krótko, a od momentu wyjścia z kokonu mają niewiele czasu, żeby zaprezentować swoje wdzięki. Tym bardziej powinniśmy zadbać o to, aby bezpiecznie mogły poruszać się między odwiedzającymi.
Termin i miejsce wystawy
Wystawa Żywych Motyli będzie trwała od 24 lutego do 23 marca 2025 r w pawilonie VIII. Wejście do pawilonu jest możliwe w godzinach otwarcia Palmiarni Poznańskiej:
- Od wtorku do piątku: 9:00-16:00 (kasa otwarta do 15:00)
- Soboty, niedziele i święta (9:00-17:00 (kasa otwarta do 16:00)
Uwaga! Od 1 marca do 23 marca Palmiarnia Poznańska będzie otwarta codziennie od 9:00 do 18:00 (ostatnie wejście o godzinie 17:00).
Bilety
Wstęp na wystawę w cenie biletu do Palmiarni:
- Bilet normalny - 19 zł
- Bilet ulgowy - 15 zł
Bilety można kupić na miejscu w kasie lub przez stronę internetową www.tobilet.pl.
Więcej informacji można znaleźć na stronie Palmiarni Poznańskiej.
Zobacz również

Sezon zimowy dobiega końca

Korowód Dziadów przejdzie ulicami Poznania

Zimowe koty - mistrzowie przetrwania w śniegu
