Jak? Każdy uczestnik może wziąć udział w jednym z trzech turnusów wypełnionych spotkaniami i warsztatami. Każdy turnus trwa 5 dni. Podczas turnusów uczestnicy wezmą udział w licznych warsztatach, podczas których będą mogli nauczyć się prawidłowego oddechu i relaksu, poćwiczyć jogę śmiechu, poznać zasady psychologii pozytywnej, zobaczyć leczniczą moc słów. Spotkają się z psychologiem i dietetykiem. Podczas spotkań będziemy zapraszać uczestników do tworzenia wspólnej publikacji "Mamy haki na raki!".
Gdzie? W Poznaniu, przy ulicy Grodziskiej 15, w siedzibie Fundacji Serdecznik. Oddajemy do dyspozycji uczestników piękny ogród, pracownię i salę na spotkania.
Kiedy? Podczas jednego z 3 turnusów: 6-10 sierpnia br.; 13-17 sierpnia br.; 20-24 sierpnia br. w godzinach od 9.00 do 14.30
Za ile? Za darmo. Za swoje przemyślenia. Za chęć spotkania z innymi. Za podzielenie się swoimi doświadczeniami.
Po co? Aby nauczyć się żyć z rakiem. Aby go pokonać. Aby podzielić się swoimi doświadczeniami z innymi. Przemyślenia uczestników, anonimowo lub nie, opracujemy i wydamy dla innych, którzy mogą znaleźć się w podobnej sytuacji. Wspólnie pokażemy, że MAMY HAKI NA RAKI!
Z kim? Z 12 innymi, którzy podzielą swoimi doświadczeniami życiowymi.
Chcesz wiedzieć więcej? Napisz: blazej.friedrich@serdecznik.pl lub zadzwoń: 501-479-315
Zapraszamy Ciebie do udziału w projekcie "Mamy haki na raki!". Ilość miejsc - ograniczona (3 grupy po 12 osób). O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń. Dzięki wsparciu przez Aquanet udział bezpłatny.
Zobacz również

Poznańska Rada ds. Rozwoju Wolontariatu rozpoczęła działalność

Posiedzenie Komisji Dialogu Obywatelskiego przy Wydziale Kultury Urzędu Miasta Poznania

Projekt Strategii Rozwoju Miasta Poznania 2040+
