Zwiąż się z nami! - VIII Dzień Organizacji Pozarządowych!

Już po raz ósmy we wrześniu emocji dostarczy nam Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych!!!

Tegoroczna edycja odbędzie się 15  września pod hasłem "Zwiąż się z nami"  W ten sposób chcemy pokazać mieszkańcom Poznania, działania i aktywności jakie podejmują organizacje pozarządowe na rzecz Poznanianek i Poznaniaków. Często, nawet o tym nie wiedząc, wszyscy jesteśmy związani siecią niewidocznych powiązań.

Zwiąż się z nami! - VIII Dzień Organizacji Pozarządowych!
Zwiąż się z nami! - VIII Dzień Organizacji Pozarządowych!

W tym roku istnieje możliwość zaprezentowania aktywności organizacji w Strefie tematycznej. Do wyboru macie Państwo Strefy:

1. Dziecka,  2. Zdrowia/ Bezpieczeństwa,  3. Strefa działań na rzecz osób z niepełnosprawnościami 4. Edukacji 5. Wolontariatu 6. Inne

Zastrzegamy sobie możliwość stworzenia lub likwidacji Strefy w zależności od rodzaju i jakości zgłoszonych propozycji. Nie ma miejsc indywidualnych w domkach!!!

Zagospodarowanie strefy piątej zależy od Państwa. Jeżeli wasze aktywności nie są przypisane do żadnej ze stref a macie ciekawe rzeczy do pokazania i wiecie jak zaktywizować mieszkańców - zapraszamy.

W załączniku zamieszczony jest formularz zgłoszeniowy na Dzień Organizacji Pozarządowych. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 19 sierpnia br. Prosimy o przesłanie wersji edytowalnej zgłoszenia, z możliwością kopiowania jego treści. Adres do przesyłki: ngo@um.poznan.pl.

Jeśli chcecie Państwo, aby podczas Dnia Organizacji konferansjer powiedział kilka słów o Państwa organizacji, prosimy o zamieszczenie w treści maila krótkiego opisu waszych działań.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerami 61 878 57 96 lub 61 878 57 30, albo na adres ngo@um.poznan.pl.

Pokażmy Poznaniakom i Poznaniakom morze możliwości pełne sieci pożytku.

Załączniki