Zgromadzenia w centrum miasta

Uwaga na zgromadzenia w centrum miasta.

Uprzejmie informujemy, że w piątek 24 czerwca 2002 r. w godz. od 19:00 do 21:00 zaplanowano procesję religijną na trasie z kościoła przy ul. Kościelnej przez ul. Dąbrowskiego, most Teatralny, ul. Fredry, Wieniawskiego na pl. Mickiewicza. Procesja będzie zabezpieczana przez Policję oraz służby kościelne, a na jej trasie możliwe są chwilowe ograniczenia ruchu pojazdów. Prosimy o wcześniejsze usunięcie pojazdów z ul. Wieniawskiego, gdzie w tym czasie obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się.

Ponadto w niedzielę 26 czerwca br. w godz. od 14:00 do 15:30 zaplanowano przejazd rowerowy, który rozpocznie się na ul. Zwierzynieckiej przy ul. Gajowej. Następnie uczestnicy przejadą trasą ul. Mickiewicza, Dąbrowskiego, Mostem Teatralnym, Fredry, Mielżyńskiego, pl. Cyryla Ratajskiego, 23 lutego, Kramarską, Klasztorną, Kozią, pl. Kolegiackim, Za Bramką, Wszystkich Świętych, Garbary, Kazimierza Wielkiego, Mostową, Mostem Św. Rocha, Kórnicką, Przystań, Wartostradą, mostem Bpa. Jordana, Ostrowem Tumskim, Panny Marii, mostem Chrobrego, Estkowskiego, Wartostradą do ul. Piastowskiej. Przejazd będzie zabezpieczany przez Policję, a na jego trasie możliwe są chwilowe utrudnienia w ruchu.

Ponadto we wtorek 28 czerwca br. w godz. od 18:00 do 21:00 zaplanowano zgromadzenie i przemarsz na trasie od głównego wejścia do HCP przy ul. 28 Czerwca 1956 r., ul. 28 Czerwca 1956 r., Krzyżową, Wierzbięcice, Al. Niepodległości na plac Mickiewicza. Zgromadzenie będzie zabezpieczane przez Policję, a na jego trasie możliwe są chwilowe utrudnienia w ruchu.

Prosimy o zwrócenie uwagi na sygnały służb i tymczasowe oznakowanie, rozważne parkowanie pojazdów i zachowanie ostrożności w rejonie zgromadzeń.

sieci społecznościowe