Stypendium Sportowe Miasta Poznania 2022

1. Radosław Baran

Klub: Wojskowy Klub Sportowy "Grunwald"

Dyscyplina: Zapasy

2. Tomasz Barniak

Klub: Klub Sportowy AZS AWF

Dyscyplina: Kajakarstwo

3. Julita Borek

Klub: Strzelecki Klub Sportowy "Dwór Grunwaldzki"

Dyscyplina: Strzelectwo

4. Wiktor Chabel

Klub: Klub Sportowy Posnania Poznań

Dyscyplina: Wioślarstwo

5. Sandra Jankowiak

Klub: Organizacja Środowiskowa AZS

Dyscyplina: Żeglarstwo

6. Martyna Jelińska

Klub: Klub Sportowy AZS AWF

Dyscyplina: Szermierka

7. Michał Kotkowski

Klub: SSR Start Poznań

Dyscyplina: Lekkoatletyka (Grupa T37)

8. Aleksandra Kowalczuk

Klub: Organizacja Środowiskowa AZS

Dyscyplina: Taekwondo Olimpijskie

9. Jakub Krzewina

Klub: Organizacja Środowiskowa AZS

Dyscyplina: Lekkoatletyka

10. Mateusz Kubiszyn

Klub: KKS Sporty Walki Poznań

Dyscyplina: Kick Boxing

11. Kacper Majchrzak

Klub: Klub Sportowy Warta Poznań

Dyscyplina: Pływanie

12. Tadeusz Michalik

Klub: Klub Sportowy Sobieski Poznań

Dyscyplina: Zapasy

13. Karolina Nadolska

Klub: Klub Uczelniany AZS UAM Poznań

Dyscyplina: Lekkoatletyka

14. Karolina Naja

Klub: Klub Sportowy Posnania Poznań

Dyscyplina: Kajakarstwo

15. Weronika Nowicka

Klub: Klub Sportowy Posnania Poznań

Dyscyplina: Pływanie Osób Niesłyszącyh

16. Kacper Nowicki

Klub: Klub Sportowy Posnania Poznań

Dyscyplina: Pływanie Osób Niesłyszącyh

17. Ewelina Pękalska

Klub: Ring Club Proffesional

Dyscyplina: Boks

18. Jakub Pokusa

Klub: KKS Sporty Walki Poznań

Dyscyplina: Kick Boxing

19. Karol Robak

Klub: Organizacja Środowiskowa AZS

Dyscyplina: Taekwondo Olimpijskie

20. Magda Stanny

Klub: Klub Sportowy Warta Poznań

Dyscyplina: Kajakarstwo

21. Jakub Stepun

Klub: Klub Sportowy AZS AWF

Dyscyplina: Kajakarstwo

22. Julia Walczyk

Klub: Klub Uczelniany AZS UAM Poznań

Dyscyplina: Szermierka

23. Szymon Wierzbicki

Klub: Organizacja Środowiskowa AZS

Dyscyplina: Żeglarstwo

24. Aleksandra Wólczyńska

Klub: Wojskowy Klub Sportowy "Grunwald"

Dyscyplina: Zapasy