Kalendarium bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego - Grudzień 2021

Zapraszamy do lektury Kalendarium bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego na grudzień oferowanych przez Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania.

W tle parowóz jadący przez zimowy krajobraz. Na środku grafiki informacja: Grudniowe kalendarium bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego już dostępne. Z lewej strony główne tematy spotkań: AML, Nowoczesny marketing, Zarządzanie, Customer Discovert, Biznesplan, Coaching. - grafika artykułu
Kalendarium Grudzień 2021

Przedstawiamy ofertę bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego, zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty usług w grudniu.

Formularze zgłoszeniowe na poszczególne szkolenia dostępne jest w jego opisie w zakładce szkolenia.

Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń i doradztwa  dostępne są w dedykowanych zakładkach na stronie internetowej.

Zachęcamy również do śledzenia strony internetowej oraz Facebooka, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje na temat działalności Wydziału.

Kalendarium dostępne w pełnej wersji do pobrania w załącznikach.

-

Już od 1 stycznia 2022 roku rusza poznański system gospodarki odpadami, dlatego przypominamy o obowiązku złożenia deklaracji za odpady. Deklarację można składać m.in. elektronicznie przez portal Przyjazne Deklaracje. Więcej informacji o tym, kto musi złożyć deklarację i jakie zasady będą obowiązywać znajdą Państwo na stronie internetowej.

Natomiast od 1 lipca 2022 r. wszyscy właściciele nieruchomości niezamieszkanych zostaną objęci obligatoryjnie systemem miasta, jednak można z niego wystąpić z dniem 1 lipca 2022 r. składając do 26 listopada 2021 r. pisemne oświadczenie wraz z kopią umowy na odbiór odpadów.

Załączniki

sieci społecznościowe