Kalendarium bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego - Luty 2022

Zapraszamy do lektury Kalendarium bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego na luty oferowanych przez Wydział Działalności Gospodarczej i Rolnictwa Urzędu Miasta Poznania, oraz do świętowania naszych 10. urodzin!

W tle różnokolorowe balony. Na środku tematy wybranych szkoleń: Cyberbezpieczeństwo, Work-Life-Sport Balance, Polski Ład, Spółka z o.o., Chmura Google, Prawo Autorskie, Kompetencje liderskie. Z prawej napis: Lutowe Kalendarium bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego już dostępne. - grafika artykułu
Kalendarium Luty 2022

Przedstawiamy ofertę bezpłatnych szkoleń, wykładów i doradztwa biznesowego, zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty usług w lutym.

Formularze zgłoszeniowe na poszczególne szkolenia dostępne jest w jego opisie w zakładce szkolenia.

Luty 2022 rok jest również szczególnym okresem w naszej działalności, gdyż właśnie w tym miesiącu mija 10 lat od utworzenia Ośrodka Poznań Biznes Partner - a to czyni z nas prawie nastolatka! Nie planujemy zwalniać tempa, i dalej organizować da Was najlepsze bezpłatne szkolenia w Poznaniu!

Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń i doradztwa  dostępne są w dedykowanych zakładkach na stronie internetowej.

Zachęcamy również do śledzenia strony internetowej oraz Facebooka, gdzie na bieżąco pojawiają się informacje na temat działalności Wydziału.

Kalendarium dostępne w pełnej wersji do pobrania w załącznikach.

Załączniki