Na malinowym tle żółte i białe litery informuja o wydarzeniu.

Charytatywny maraton fitnessu już w tę sobotę

2020-05-30 ( sobota )
11:00
Miód Cytryna, Górna Wilda 74/65, Poznań

Pandemia zmusiła nas wszystkich do zmiany nawyków. Wiele miejsc proponuje nam teraz treningi online. Jednym z nich jest poznański Miód Cytryna. Instruktorki: Ania Cząstka i Ola Michalska zgodziły się przygotować charytatywny trening. Uczestnicy ćwiczyć będą Dance Fitness, Fit Body oraz Stretching.
Chętni, by uczestniczyć, powinni wziąć udział w wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/656283511618818/
Pandemia uderza nie tylko w osoby, które są zarażone koronawirusem. Jest trudna dla wszystkich, ale dla podopiecznych Fundacji Votum jest to szczególnie problematyczne. Wizyty domowe rehabilitantów są ograniczone. Podopieczni przebywający w szpitalach nie mogą już widywać swoich bliskich z powodu zakazu wizyt. Osoby po wypadkach lub z chorobami przewlekłymi znajdują się często w grupie ryzyka ze względu na obniżoną odporność.
Organizując wydarzenie charytatywne chcemy przypomnieć, że osoby po wypadkach wciąż potrzebują pomocy. Pandemia sprawiła, że potrzebują jej jeszcze bardziej.
Charytatywny maraton fitnessu jest organizowany dla Marka Trzcińskiego nie bez przypadku. Przed wypadkiem był wyczynowym sportowcem i bardzo sprawnym człowiekiem. Teraz trudno mu wrócić do sprawności ze względu na utrudniony dostęp do terapeutów.
30 maja o 11:00 na wydarzeniu facebookowym umieszczony będzie link do treningu. Chętnych organizatorzy proszą o dowolną wpłatę na podane na stronie konto.

Zobacz www.facebook.com/events/656283511618818/