VI Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych

UWAGA! Przedłużony okres wysyłania zgłoszeń na VI Dzień Organizacji Pozarządowych do końca sierpnia lub do wyczerpania miejsc! 

Już po raz szósty na placu Wolności w Poznaniu we wrześniu emocji dostarczy Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych.

zielone drzewko z hasłem VI Dnia Organizacji - grafika artykułu
VI PDOP

Tegoroczna edycja odbędzie się 24 września pod hasłem "ROŚNIEMY W SIŁĘ" - inspiracją dla naszej wspólnej imprezy są rośliny, które od ziarenka wzrastają i emanują pięknem i siłą, jak organizacje pozarządowe.
Każda organizacja, która chce wziąć udział w tym wydarzeniu musi wypełnić formularz zgłoszeniowy.

W tym roku istnieje możliwość zaprezentowania swojej organizacji, jej działalności w domku wystawienniczym lub w Strefie tematycznej. Do wyboru macie Państwo dwie Strefy: Dziecka lub Zdrowia/ Bezpieczeństwa. Organizacja może wybrać formę zaprezentowania się - w domku lub w Strefie, nie ma możliwości zajęcia przestrzeni jednocześnie w obu tych miejscach.

W tegorocznej odsłonie dnia NGO, stoiska działać będą na zasadzie drewnianych domków rozstawionych na płycie placu, jeden domek zawiera dwa stoiska. W domku oraz przed nim można prezentować swoją organizację. Strefy działać będą na zasadzie wspólnej przestrzeni w jednym dużym namiocie. W strefie odbywać się będą aktywności związane z daną tematyką. W strefie jest możliwość stworzenia własnego stanowiska (np. stolik) we własnym zakresie. Koordynatorem Strefy Dziecka jest "ARS - Fundacja Wspierania Twórczości, Kultury i Sztuki", prosimy kontaktować się bezpośrednio z fundacją w celu ewentualnej współpracy w tworzeniu działań podczas dnia ngo, adres e-mail: do Pani Doroty Chudzik d.chudzik@ars.org.pl

Zachęcamy organizacje do przygotowywania części artystycznych! Podczas dnia jak co roku do dyspozycji będzie przestrzeń na na "scenie" pl. Wolności. Do dyspozycji na scenie będzie dla uczestników nagłośnienie oraz możliwość odtważania muzyki lub podłącznia. Kwestie technicze prosimy konsultować z oddziałem Koordynacji UMP. 

W opraciu o Państwa propozycje przez organizatorów zostanie przygotowany harmonogram występów. 

Poznański Dzień Organizacji Pozarządowych rozpocznie Poznański Tydzień Organizacji Pozarządowych, który potrwa do 1 października 2016 r. Podczas Tygodnia organizacje pozarządowe, zapraszają mieszkańców Poznania do swoich siedzib, na zorganizowane przez siebie wydarzenia lub, żeby pokazać, czym zajmują się na co dzień.

W załącznikach zamieszczone są formularze zgłoszeniowe na Dzień i Tydzień Organizacji Pozarządowych. Na Państwa zgłoszenia czekamy do 31 sierpnia br. Prosimy o przesłanie skanu zgłoszenia tak, aby był na zgłoszeniu oryginalny podpis oraz wersji edytowalnej zgłoszenia, z możliwością kopiowania jego treści. Adres do przesyłki: ngo@um.poznan.pl.

Formularze można również dostarczyć pocztą tradycyjną lub osobiście.

Jeśli chcecie Państwo, aby podczas Dnia Organizacji konferansjer powiedział kilka słów o Państwa organizacji, prosimy o zamieszczenie w treści maila krótkiego opisu.

W razie pytań, prosimy o kontakt pod numerami 61 878 58 52 lub 61 878 57 30, albo na adres ngo@um.poznan.pl.

Załączniki

sieci społecznościowe