Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

IX slam na KontenerART

2017-09-20 ( środa )
19:30-22:00
KontenerART, ul. Ewangelicka, Poznań

Ostatni w tym sezonie slam na KontenerART! Fundacja KulturAkcja i KontenerART zapraszają na ostatni z cyklu wakacyjnych turniejów slamerskich odbywających się co dwa tygodnie.

W środę o godzinie 19:30 znów poetycki performans. Tym razem podwojone nagrody!

Zapisy: poznanskislam@gmail.com

Wstęp bezpłatny.

  • I miejsce - 400 zł
  • II miejsce - 200 zł

Slam poetycki, czyli zderzenie stylów Jeśli jeszcze nie wiesz, czym jest slam, to będzie to doskonała okazja do zapoznania się z energią sceniczną i siłą słowa młodej poznańskiej sceny poetyckiej. Slam jest doskonałą odtrutką leczącą z negatywnych skojarzeń na temat poezji, bo wraca do jej korzeni - żywej sztuki słowa. Podczas turnieju publiczność będzie miała okazję wysłuchać i obejrzeć interpretacje tekstów wykonywanych na scenie przez same autorki i autorów, ale także kontrolować przebieg imprezy, głosując podczas wszystkich kolejnych rund na najlepszych z nich. Mocne, aktualne i dowcipne teksty w wykonaniu świetnych performerów, to przepis na doskonały wieczór. Każdy turniej jest inny, a poeci i publiczność nieprzewidywalni, ponieważ scena jest otwarta dla wszystkich.

Jeśli czujecie się mocni w piórze, uwielbiacie płynąć z improwizacją i nie lękacie się publiczności, to możecie stanąć na scenie i każdego turniejowego wieczoru zdobyć sławę zwycięzcy i dwustuzłotową nagrodę.

Zobacz www.facebook.com/events/115544289136788/