Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Koncert Walentynkowy C'est si bon - Chris Schittulli i Bogdan Hołownia

2018-02-12 ( poniedziałek )
19:00
Blue Note Poznań Jazz Club, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Chris SCHITTULLI & Bogdan HOŁOWNIA

Duet wyjątkowy. Spotkanie dwóch osobowości o niespotykanej wrażliwości muzycznej i charyzmie, Chrisa Schittulli, francuskiego wokalisty i Bogdana Hołowni, polskiego pianisty jazzowego... w niebanalnym repertuarze o miłości, po francusku z polską nutą i dialogiem pełnym poczucia humoru.  

Artyści sięgają po utwory z kanonu wielkich polskich piosenek Jerzego Wasowskiego i Jeremiego Przybory, Agnieszki Osieckiej, Henryka Warsa, Juliana Tuwima, Jacka Cygana... interpretowanych po raz pierwszy po francusku oraz niezapomnianych piosenek francuskich mistrzów tj. Edith Piaf, Charles Trenet, Yves Montand, Jacques Brel, Serge Gainsbourg, Gilbert Bécaud czy Michel Legrand.

Nowe, subtelne i zaskakujące aranżacje, wyjątkowe warunki głosowe Chrisa, który zachwyca wrażliwością, charyzmą i ciepłą barwą głosu oraz mistrzowska interpretacja utworów przez Bogdana, wirtuoza fortepianu, dają niezwykły, nowy przekaz piosenek. Wszystkie elementy układają się w harmonijną całość tworząc wspaniałą, niepowtarzalną i intymną atmosferę, zabierając odbiorów w muzyczną podróż po Francji i Polsce.

Bilety w cenie 60 zł.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: