Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Teatr Baniek Mydlanych - widowisko dla dzieci

2018-03-19 ( poniedziałek )
18:30
Teatr Muzyczny, ul. Niezłomnych 1E, Poznań

Spektakl dla dzieci od 4. do 10. roku życia.

Dziwactwa mistrza Bulbasa", zachwycające widowisko edukacyjno-rozrywkowe, w którym głównymi bohaterami są olbrzymie bańki mydlane, opowiada o czarodziejskim kraju olbrzymich baniek mydlanych - Bańkolandzie.

Za bąbelkowe show odpowiedzialny jest Profesor Bulbulas, wykładowca czarodziejskiej Bul-Bul szkoły, który przy okazji swojego 120-lecia zafascynował się czytaniem baśni oraz czarodziejskich ksiąg. Niespodziewanie jedna z nich zamieniła go w złośliwego trolla, a mieszkańcom kraju spłatała wiele niecodziennych figli i wplątała w niezwykłe przygody. Szalony profesor, urocza Mydlaneczka i jedyny
w swoim rodzaju Bąbelek zabiorą widzów w podróż do czarodziejskiego świata, pełnego niezwykłych kolorów, świateł i dźwięków, okraszonych zachwycającymi pokazami baniek mydlanych. Będzie nietypowa scenografia: Bulmobil czy zaczarowane Bańkolustro, radosne kostiumy, przepiękna choreografia i wpadające w dziecięce ucho piosenki.

Teatr Baniek Mydlanych to 70 minut bajecznej historii, w którą doskonale wplecione zostały elementy edukacyjne - historia mydła czy znaczenie higieny w życiu człowieka. To interaktywny spektakl teatralny, do udziału w którym zapraszani są zarówno młodsi, jak i starsi widzowie oraz niepowtarzalna okazja, by w całości zmieścić się do...ogromnej bańki mydlanej!

Bilety: 25, 35, 45 i 55 zł  dostępne są na http://teatrbaniek.pl/kup-bilet oraz Eventim, eBilet, Biletyna i w salonach EMPIK.

Rezerwacja biletów grupowych i oferta dla szkół (spektakl o godz. 9:00) - tel. +48 531 511 500 lub e-mail: info@eurosoul.pl

UWAGA:

  • Ze względu na międzynarodowy charakter widowiska, piosenki i dialogi bohaterów w języku polskim odtwarzane są z playbacku.
  • Ze względu na stojące pod sceną dzieci (podczas kulminacyjnych pokazów baniek), widoczność z pierwszego i drugiego rzędu może być ograniczona.