Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Listy snów - jungowski warsztat pracy ze snami

2019-03-23 ( sobota )
17:00-20:00
Gabinet Art & Psyche, ul. Święty Marcin 80/82 p. 329, Zamek Cesarski, Poznań

Obrazy i postaci ze snu często zaskakują, są niezwykłe, przedziwne, nie przypominają niczego co znamy, dają do myślenia, zatrzymują w pędzie życia, sygnalizując, że coś głęboko żyje lub coś się właśnie w naszym wewnętrznym i nie tylko wewnętrznym życiu wydarza. Niezwykle pisał o obrazach Carl Jung: "Gdy obraz jest naładowany świętością, to znaczy energią psychiczną, wtedy staje się dynamiczny i wytworzy swoje konsekwencje." Wielu z nas doświadczyło konsekwencji swoich snów, wiele obrazów sennych pozostając tajemnicą żyje w nas swoim i naszym życiem.

Warsztatowe spotkanie ze snami. Uczestnicy poznają analityczne techniki pracy ze snem, takie jak: asocjacja, amplifikacja i analogia. Zaproszą wyobraźnię, uczucia, skojarzenia i wspomnienia, po to, aby pomogły zrozumieć znaczenie i przesłanie snów dla siebie, dla przeszłości, teraźniejszości i przyszłości.

Warsztat przeznaczony jest dla wszystkich zainteresowanych pracą ze snami we własnym procesie rozwojowym oraz do profesjonalistów zajmujących się rozwojem osobistym, psychoterapią i arteterapią. Każdy uczestnik będzie pracował z własnym snem.

Liczba miejsc na warsztacie jest ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń, konieczne są wcześniejsze zgłoszenia mailowe na adres: artpsychegabinet@gmail.com

Cena warsztatu: 90 zł.

Zobacz artandpsyche.com.pl