Wydarzenia na planie Pokaż na planie
.

Powrót postępowań gospodarczych - nowe zmiany dla przedsiębiorców

2020-02-26 ( środa )
17:00-18:00
ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 406 sala A parter

Urząd Miasta Poznania i Kancelaria Adwokacka Adwokat Kamil Wasilewski zapraszają na bezpłatne szkolenie pt. "Powrót postępowań gospodarczych - nowe zmiany dla przedsiębiorców".

Dla przedsiębiorcy istotne jest nie tylko odzyskanie pieniędzy za dostarczony towar czy wykonaną usługę, ale także kiedy to nastąpi i ile dochodzenie roszczenia w sądzie będzie w sumie kosztować. W osiągnieciu tego celu przedsiębiorcom ma pomóc wprowadzone na nowo po siedmiu lat odrębne postępowanie gospodarcze. Procedura ma być trudniejsza, lecz za to szybsza. Jeżeli chcesz dowiedzieć się jakie zmiany czekają  przedsiębiorców w związku z powrotem postępowań gospodarczych nie może Cię zabraknąć podczas szkolenia."  

Termin: 26 lutego 2020 r., godz. 17:00 - 18:00

Miejsce: ul. 28 czerwca 1956 r. nr 406, sala A parter)

Szkolenie poprowadzi:
Kamil Wasilewski - Adwokat przy Wielkopolskiej Izbie Adwokackiej. Założyciel Kancelarii Adwokackiej Adwokat Kamil Wasilewski. W pracy zawodowej pomaga  przedsiębiorcom rozwijającym swój biznes. Specjalizuje się przede wszystkim w doradztwie prawnym dla podmiotów z branży fitness, deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych i wspólnot mieszkaniowych. Brał udział w wielu negocjacjach, obsługiwał procedurę tworzenia wielu spółek prawa handlowego, fundacji i stowarzyszeń, zajmując się również ich bieżącą obsługą prawną. Wszystkim klientom wdraża rozwiązania najkorzystniejsze z punktu widzenia ich celów i potrzeb.

Osoby zainteresowane udziałem w spotkaniu proszone są o kontakt i rejestrację:

  • e-mailowo, pod adresem: ods@um.poznan.pl
  • telefonicznie, pod numerem: (61) 878 49 56, (61) 878 47 95.