Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Logo WRK

Webinarium: Nowoczesne zarządzanie projektami i wykorzystanie aplikacji do pracy zdalnej dla NGO

2020-04-20 ( poniedziałek )
15:00-18:00
Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych, ul. Bukowska 27/29, Poznań

Wielkopolska Rada Koordynacyjna Związek Organizacji Pozarządowych zaprasza osoby, które prowadzą fundację, stowarzyszenie, spółdzielnię socjalną, spółkę non-profit i działają na rzecz mieszkańców miasta Poznania, na bezpłatne szkolenie: Nowoczesne zarządzanie projektami i wykorzystanie aplikacji do pracy zdalnej dla NGO

Gdzie? Na platformie webinarowej

Kiedy? 20 kwietnia (poniedziałek)  o godz. 15:00

Jak prowadzić organizację w czasie pandemii? Czy jesteś gotowy na to, by zarządzać zdalnie swoim zespołem? Jak planować działania? Na te pytania spróbujemy sobie odpowiedzieć przez pryzmat aplikacji, które pomogą nam zarządzać projektami i umożliwią zdalną komunikację. Obszary, których dotkniemy to: - praca i komunikacja zdalna - aplikacje do zarządzania zadaniami - organizacja spotkań on-line - home office.

Obowiązuje rejestracja na webinar poprzez stronę www.wrk.org.pl.  Działania poznańskiego centrum wspierania organizacji pozarządowych i wolontariatu prowadzonego przez Wielkopolską Radę Koordynacyjną Związek Organizacji Pozarządowych są dofinansowane ze środków budżetowych Miasta Poznania oraz środków własnych WRK.

Zobacz www.wrk.org.pl/