Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Na białym tle widać w rzędize pięć aktorek grających w spektaklu, pod nimi rząd czterech aktorów. Na dole napis "prywatna klinika" i wykres EKG.

Spektakl gościnny - Prywatna Klinika - UWAGA! SPEKTAKL PRZENIESIONY!

2021-01-16 ( sobota )
16:00
Kino Teatr Apollo, ul. Franciszka Ratajczaka 18, Poznań

Spektakl przełożony na 05.06.2021 roku.

Zakupione bilety zachowują ważność lub można je zwrócić w punkcie nabycia za okazaniem dowodu zakupu.

Prywatna Klinika to inteligentna i prawdziwie śmieszna farsa, w której humor rozwija się aż po ostatnią scenę. Lekka treść, wyraziste postaci, zawrotne tempo, zaskakujące zwroty akcji oraz świetna obsada zapewniają rozrywkę na wysokim poziomie.
Historia Harriet rozwódki mieszkającej w eleganckim mieszkaniu w Brighton, która rozwiązuje problemy finansowe dzięki wsparciu dwóch żonatych dżentelmenów i perfekcyjnie zorganizowanego kalendarza. Kiedy jeden z nich zostaje unieruchomiony w łóżku przez złamaną nogę, a w progu mieszkania Harriet pojawia się dawno niewidziana przyjaciółka Anna wraz z niestroniącym od alkoholu mężem oraz niczego nieświadome zdradzane małżonki, spektakl staje się prawdziwym rollercoasterem emocji, pomylonych tożsamości, karykaturalnych sytuacji i arcyśmiesznych dialogów. Sztuka napisana w 1983 r. przez mistrzów gatunku - Johna Chapman i Dave'a Freeman - nie traci na aktualności, a farsa na związki damsko-męskie bawi kolejne pokolenia widzów.

Siedmioosobowa obsada gwarantowana:

  • HARRIET - Monika Fronczek 
  • ANNA - Klaudia Halejcio 
  • GORDON - Rafał Cieszyński 
  • ALEK - Tomasz Oświeciński
  • MAGDA - Alżbeta Lenska
  • MILDRED - Katarzyna Bujakiewicz
  • RYSZARD - Paweł Koślik 

Reżyser Grzegorz Reszka.

Bilety w cenie 115 zł.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: