Jacek Jaśkowiak dla WOŚP

Jacek Jaśkowiak po raz kolejny wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. Tym razem wystawił na aukcję partię szachów. Każdy może wziąć udział w licytacji - jej zwycięzca zmierzy się w królewskiej grze z prezydentem Poznania.

Aukcja kończy się w piątek, 31 stycznia 2020
Aukcja kończy się w piątek, 31 stycznia 2020

Aby wylicytować partię szachów, wystarczy wejść na stronę internetową: https://rzeczyodserca.pl/748 i wziąć udział w aukcji.

- W tym roku nietypowo, po bokserskich treningach i rękawicach, w ramach "Rzeczy od serca" zapraszam do gry w szachy. Tutaj również, tak jak w boksie, wygrywa się głową - zachęca prezydent Poznania.

https://www.youtube.com/watch?v=n_oGze9bFqs&feature=youtu.be&fbclid=IwAR1k2gYpZC6hcz_L_yruj0AqoRYA3RNHF_rC5IhOz1tLmDq_iXlRwqDvkNU

Zwycięzca nie tylko będzie mógł spróbować swoich sił w rozgrywce, ale również dostanie komplet szachów. Aukcja kończy się w piątek, 31 stycznia 2020, o godz. 20:00. Całkowity dochód przekazany zostanie na konto Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Przedmioty wystawione przez prezydenta Poznania będzie można też zdobyć podczas licytacji, która odbędzie się w CK Zamek w dniu finału WOŚP.

AW