Trening z Jackiem Jaśkowiakiem dla WOŚP

Prezydent Poznania po raz kolejny gra z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem Jacek Jaśkowiak zaprosi zwycięzcę aukcji na energetyczny trening na siłowni.

Jacek Jaśkowiak w sportowych ubraniach wyciska sztangę na siłowni. - grafika artykułu
Trening z Jackiem Jaśkowiakiem dla WOŚP

Aby wylicytować sportowe spotkanie, wystawione w ramach aukcji "Rzeczy od serca", wystarczy wejść na stronę internetową: https://bit.ly/JaśkowiakTreningWośp. Całkowity dochód przekazany zostanie na konto WOŚP. W tym roku celem zbiorki jest zapewnienie najwyższych standardów diagnostyki i leczenia wzroku u dzieci.

- Moją pasją jest sport, dlatego co roku staram się proponować wspólne, aktywne spędzenie czasu. Tym razem zapraszam na siłownię - mówi Jacek Jaśkowiak, prezydent Poznania. - Zrównoważony trening jest bardzo ważny dla ogólnej kondycji zdrowotnej każdego człowieka, a w szczególności osób uprawiających rozmaite dyscypliny - biegaczy, kolarzy czy pływaków. Dzięki ćwiczeniom uruchamiamy i wzmacniamy mięśnie istotne dla naszej sylwetki, układu kostnego i metabolizmu. W ramach treningu zaproponuję swój zestaw ćwiczeń na górne lub dolne partie ciała. Poziom trudności dostosuję do możliwości i stopnia zaawansowania zwycięzcy licytacji - dodaje. 

Aukcja kończy się w niedzielę, 6 lutego. Warunkiem udziału w treningu jest posiadanie aktualnego unijnego certyfikatu COVID.

Oprócz sportowego spotkania prezydent Poznania przekazał na Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy kilka przedmiotów, w tym m.in. bluzy z koziołkami, gry Monopoly czy komiksy Kajko i Kokosz przełożone na gwarę poznańską z autografem tłumacza Juliusza Kubla. Więcej na ten temat można przeczytać na stronie: https://www.poznan.pl/mim/prezydent/news/prezydent-poznania-gra-z-orkiestra,175711.html

Jacek Jaśkowiak już od wielu lat wspiera WOŚP. W zeszłym roku na aukcję wystawił wspólną przejażdżkę rowerem po mieście, a dwa lata temu partię szachów. 

JZ

sieci społecznościowe