Bezpłatne warsztaty dla nauczycielek i nauczycieli

Brama Poznania

Szanowni Państwo,

serdecznie zapraszamy na bezpłatne warsztaty dla nauczycielek i nauczycieli, które odbędą się w ramach projektu POKÓJ NAUCZYCIELSKI w Bramie Poznania we wtorek 15.10.2019 w godz. 15:00-18:00.

Zapisy pod adresem e-mail: edukacja@bramapoznania.pl

Szczegóły w załącznikach.

Praca dla pomocy kuchennej

Bukowska 47a, 60-555 Poznań

Pilnie poszukiwana pomoc kuchenna do przedszkola. Umowa o pracę, cały etat. Publiczne Przedszkole Kolumbus, ul. Bukowska 47a,60-555 Poznań.

Przedszkole nr 9 - Wynajem pomieszczeń!

os. Jagiellońskie 9 Poznań

Przedszkole nr 9 na Osiedlu Jagiellońskim 9 w Poznaniu dysponuje do wynajęcia pomieszczeniem piwnicznym o powierzchni 2 x 90 m2 z aneksem kuchennym i wc (z oddzielnym wejściem). Można wynająć 90 m2 lub 180 m2. Pomieszczenia te mogą być wykorzystywane na cele biurowe, edukacyjne, itp. Więcej informacji pod numerem telefonu 61 877 05 58 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00- 14:00). Koszt najmu 610 zł. netto + 23% VAT 138 zł = 738 zł. (w przypadku wynajęcia 90 m2). W tym czynsz, centralne ogrzewanie, podatek od nieruchomości, woda. Ponadto płatna energia elektryczna wg wskazań własnego licznika. W przypadku wynajęcia 180m2 cena podlega negocjacji.

Sale zajęciowe / gimnastyczne do wynajęcia

Gromadzka 7 Więckowice

Zespół Szkolno - Przedszkolny w Więckowicach oferuje sale lekcyjne i sportowe pod wynajem doraźny lub stały - na zajęcia sportowe, fitness, szkółkę językową i inne zajęcia / warsztaty. Obiekty przewidziane do wynajmu: - sale lekcyjne / szkoleniowe, - sale gimnastyczne. Każda sala dostępna w naszej ofercie jest całkowicie wyposażona. Obiekty szkolne mogą wynająć Osoby Fizyczne (pełnoletnie), Organizacje, Instytucje, Firmy, Stowarzyszenia. Rezerwacja obiektów i pomieszczeń odbywa się na zasadzie pierwszeństwa wynikającego z terminu złożenia prośby o wynajem. Nr telefonu kontaktowego w sprawie wynajmu: 61 8148351. Email: kontakt@zspwieckowice.pl

Usługi kserograficzne dla uczniów VLO

61-501 Poznań, ul. Zmartwychwstańców 10

V Liceum Ogólnokształcące im. Klaudyny Potockiej z siedzibą w Poznaniu, ul. Zmartwychwstańców 10, 61-501 Poznań wynajmie miejsce na prowadzenie punktu usług kserograficznych dla uczniów na terenie szkoły.

Wynajmę lokal biurowy

Osiedle Przyjazni 117

Wynajmę pomieszczenie biurowe o pow. 28m2 z węzłem sanitarnym w budynku przedszkola. Dojazd i wejście do lokalu niezależne. Wystawiamy faktury VAT.

Wynajem sal lekcyjnych, szkoleniowych i sportowych.

os. Zwycięstwa 101

Zespół Szkół nr 7 oferuje sale lekcyjne i sportowe pod wynajem doraźny lub stały. Obiekty przewidziane do wynajmu: - sale lekcyjne i szkoleniowe, - sale gimnastyczne, - sale internetowe, - sala widowiskowa, - stołówka szkolna Każda sala dostępna w naszej ofercie jest całkowicie wyposażona. Posiada wszelkie niezbędne sprzęty, urządzenia audiowizualne oraz dostęp do Internetu, dzięki którym wygodnie i sprawnie można przeprowadzić każde zajęcia szkoleniowe. Sale gimnastyczne wyposażone są w bezspoinowe nawierzchnie, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Przy salach znajdują się szatnie i toalety. Dodatkowo istnieje możliwość wypożyczenia sprzętu sportowego. Do usługi wynajmu sal lekcyjnych, szkoleniowych i internetowych oferujemy również usługi dodatkowe jak przygotowanie materiałów szkoleniowych czy serwis kawowy. Obiekty szkolne mogą wynająć Osoby Fizyczne (pełnoletnie), Organizacje, Instytucje, Firmy, Stowarzyszenia. Rezerwacja obiektów i pomieszczeń odbywa się na zasadzie pierwszeństwa wynikającego z terminu złożenia prośby o wynajem. Nr telefonu kontaktowego w sprawie wynajmu: 61 8231 791 wew. 23.

Pomieszczenie do wynajęcia

os. Jagiellońskie 9 Poznań

Przedszkole nr 9 na Osiedlu Jagiellońskim 9 w Poznaniu (Rataje) dysponuje do wynajęcia pomieszczeniem piwnicznym o powierzchni 90m2 z aneksem kuchennym i wc. Pomieszczenia te mogą być wykorzystane na cele biurowe, edukacyjne, itp. Więcej informacji pod numerem telefonu 61 877 05 58 (od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-14.00) Koszt najmu 610 zł. netto + 23% VAT 138 zł = 738 zł. W tym: czynsz, centralne ogrzewanie, podatek od nieruchomości, woda. Ponadto płatna energia elektryczna wg wskazań własnego licznika.