Młodzieżowy Dom Kultury nr 3

ul. Jarochowskiego 1 Poznań

Nauczyciel języka niemieckiego (z przygotowaniem pedagogicznym). Praca w godzinach popołudniowych z dziećmi i młodzieżą, w niepełnym wymiarze etatu

Młodzieżowy Dom Kultury nr 3

ul. Jarochowskiego 1 Poznań

Nauczyciel (z przygotowaniem pedagogicznym ) gry na gitarze w wym. 8 godz. tygodniowo. Praca w godzinach popołudniowych z dziećmi, od zaraz.

1 etat / woźna

ul. Cegielskiego 1 61 - 862 Poznań

Osoba komunikatywna, taktowna, kulturalna. Zakres obowiązków: Monitorowanie przepływu osób wchodzących i wychodzących ze szkoły, otwieranie i zamykanie szkoły. Pomoc w utrzymaniu porządku na terenie szkoły.

lektor języka angielskiego

ul. Kościuszki 6 Swarzędz

Zapraszamy do współpracy Lektora języka angielskiego. Mamy do zaoferowania zajęcia z dziećmi (od 5 do 12 lat). Grupy są maksymalnie ośmioosobowe. Zajęcia odbywają się w siedzibie naszej szkoły w Swarzędzu. Terminy zajęć: poniedziałek i środa 16:00 - 19:00 wtorek i czwartek 16:00 - 19:00 Możliwość poszerzenia współpracy o zajęcia z dorosłymi. Zapewniamy materiały i wsparcie metodyczne.

Nauczyciel historii

Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie

Nauczyciel historii (godziny nauczania indywidualnego) 5 godz. tygodniowo.

Nauczyciel języka polskiego

Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie

Nauczyciel języka polskiego (godziny nauczania indywidualnego) - 11,5 godz. tygodniowo.

Nauczyciel przyrody

Szkoła Podstawowa nr 1 w Mosinie

Nauczyciel przyrody (godziny nauczania indywidualnego) - 13,5 godz. tygodniowo.

Lektor j. angielskiego

Dąbrowskiego, 293

Musical babies Poznań - poszukujemy lektora j. angielskiego zainteresowanego pracą z małymi dziećmi. Oferujemy szkolenie, materiały do prowadzenia zajęć, stałe godziny zajęć, motywacyjny system wynagrodzeń. Ilość godzin 10-tydzień w godzinach porannych, 4 godz. popołudniami. Możliwość zwiększenia ilości godzin. Mile widzani nauczyciele/studenci wczesnoszkolni z j. angielskim.

lektor j.angielskiego

Puszczykowo Rynek 8/2

praca w szkole językowej www.mayaschool.pl w Puszczykowie, nowoczesna szkoła językowa zajęcia z dziećmi, małe grupy, elastyczny czas pracy, wymagana dobra znajomość j. angielskiego (nie konieczne studia językowe)

Nauczyciel języka angielskiego

ul.Czeremchowa 18, Komorniki

Stała praca dla nauczycieli pasjonatów, zajęcia w małych grupach lub lekcje indywidualne w Komornikach pod Poznaniem Poszukujemy profesjonalistów którzy chcieliby się związać z naszą szkołą na dłuzszy czas. Kandydatów prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego bezpośrednio na adres biuro@e-koncept.com.pl Więcej o nas na www.e-koncept.com.pl

nauczyciel fortepianu

NSM I st Rynek 6/6 Września 62-300

Niepubliczna Szkoła Muzyczna I stopnia we Wrześni zatrudni do 30.06.2018 nauczyciela fortepianu. Od 09.2018 możliwość pracy na etacie. Wymagany licencjat AM na wydz. fortepianu.

Lektor j. portugalskiego

Dąbrowskiego 23/1, 60-840 Poznań

Szkola Językow Iberyjskich Porto Alegre w Poznaniu szuka nauczyciela języka portugalskiego (nativo). Osoby zainteresowane proszone są o przeslanie swojego CV na adres: poznan@portoalegre.pl lub kontakt telefoniczny: 512837797. A Escola de Línguas Ibéricas Porto Alegre de Poznan está a procura de um professor de português (nativo). Às pessoas interessadas pedimos que enviem o seu Curriculum para o mail: poznan@portoalegre.pl ou , por favor, entrar em contato com a escola pelo número 512837797   

potrzebny lektor j.angielskiego

Margaretowa 4 Poznań

szukam lektorów j.angielskiego do pracy w szkole języków obcych ENGLISH-fIRST W Tarnowie Podgórnym.Zainteresowane osoby proszę o kontakt biuro@english-first.com.pl lub 603093436 pozdrawiam Magdalena Kasprzyk

Lektor Języka Angielskiego

Skórzewo ul. Poznańska 71

Early Stage jest szkołą języka angielskiego dla dzieci i młodzieży. Szukamy NAUCZYCIELI JĘZYKA ANGIELSKIEGO, którzy chcieliby dołączyć do naszego zespołu. GWARANTUJEMY: - rozwój i perspektywy awansu; - wyjątkowe podręczniki i bogate zaplecze materiałów dydaktycznych w szkole oraz on-line; - elastyczny czas pracy; - możliwe formy współpracy (umowa zlecenie, działalność gospodarcza); - dobre stawki - bogatą ofertę szkoleniową przez cały rok szkolny; Lubisz uczyć dzieci i młodzież? Chcesz się rozwijać? Szukasz wyzwań? DOŁĄCZ DO NAS!

Bezpłatne warsztaty i konsultacje

Collegium Da Vinci, Poznań, ul. Kutrzeby 10

Kampania społeczna Wyspy zmian Dziecko szczęśliwe organizuje bezpłatne warsztaty i konsultacje, takie, jak Sposoby na matematykę, podróż po wyspach pewności siebie, pasja a kariera zawodowa w przyszłości, pedagogika Montessori w naszym domu i inne. Zapisywać na nie można się kontaktując się mailowo z biuro@wyspazmian.com lub pod tel. 508-032-232

Pracownice do sprzątania; 3 etaty;

ul. Garbary 24, Poznań

Sprzątanie pomieszczeń szkolnych. Praca na dwie zmiany. Oczekujemy: chęć do pracy, doświadczenie, umiejętność pracy w zespole.

Szkoła Podstawowa nr 36 im.mjr. Henryka Sucharskiego

60-521 Poznań, ul. Słowackiego 54/56

Szkoła Podstawowa nr 36 im.mjr. Henryka Sucharskiego w Poznaniu przy ul. Słowackiego 54/56 od 04 września 2017r. wynajmie sale dydaktyczne po godzinie 15:00.

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej zaprasza na studia podyplomowe dla nauczycieli

ul. Św. Marcin 69

Towarzystwo Wiedzy Powszechnej w Poznaniu prowadzi nabór na studia podyplomowe dla nauczycieli. W ofercie: - Edukator domowy - Pedagogika artystyczna - Edukacja wczesnoszkolna z pedagogiką Planu Daltońskiego - Edukacja wczesnoszkolna z pedagogiką Montessori - Wczesne wspomaganie rozwoju małego dziecka - Zapobieganie agresji i przemocy w szkole + Trener Grupowy Treningu Zastępowania Agresji (ART) Doskonała kadra, atrakcyjne ceny, wygodna lokalizacja. Więcej informacji: http://twp-poznan.pl/studia-podyplomowe/ Zapraszamy!

Wynajem pomieszczeń w SP 91

ul. Promyk 4

Szkoła Podstawowa nr 91 z oddziałami dwujęzycznymi im. J. Wybickiego ul. Promyk 4 od 1 września 2017r. wynajmie pomieszczenia w tym sale dydaktyczne , sale gimnastyczną, salę aerobikową po godzinie 15:00.

Strona 1 2 16