Publiczne Przedszkole Leonardo

Ul. Druskienicka 32

Zatrudnimy nauczyciela nauczanie wczesnoszkolne, przedszkolne na cały etat, możliwość rozpoczęcia stażu. Praca w miłym zespole.

Nauczyciel matematyki - szkoła ponadgimnazjalna

Zespół Szkół im. J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy, 62-090 Rokietnica, ul. Szamotulska 24

Zatrudnienie od 01.09.2018 r. w wymiarze pełen etat (18/18) plus godziny ponadwymiarowe w szkole ponadgimnazjalnej (Technikum, ZSZ). Praca w szkole składowej Zespołu Szkół im., J. i W. Zamoyskich w Rokietnicy mieszczącej się w Poznaniu, ul. Rubież 20.

florysta wykładowca

Jaracza 36 B/3

Opis oferty pracy: Akademia Florystyki poszukuje wykładowców - florystów do prowadzenia szkoleń z zakresu florystyki w trybie weekendowym Wymagania: - wykształcenie kierunkowe - ukończone studia podyplomowe z zakresu florystyki i / lub szkolenia doskonalące w tej dziedzinie - doświadczenie zawodowe jako florysta, min. 2 lata - dyspozycyjność w weekendy - prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód - komunikatywność i wysoka kultura osobista - kreatywność i zaangażowanie w prowadzeniu zajęć - odpowiedzialność za powierzone zadania - otwartość i optymizm - uprawnienia pedagogiczne (mile widziane) - doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych (mile widziane) Oferujemy: - ciekawą, rozwijającą i inspirującą pracę w firmie o rozpoznawalnej i ugruntowanej marce na rynku - długotrwałą, stabilną współpracę w miłej atmosferze - korzystne warunki finansowe - wsparcie merytoryczne - możliwość realizacji kreatywnych zadań szkoleniowych - możliwość rozwoju zawodowego i osobistego CV prosimy przesyłać na adres: m.antosik@akademiaflorystyki.pl z dopiskiem: "Florysta"

psycholog

ul. Solna 12, 61-736 Poznań

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I stopnia nr 1 ul. Solna 12 w Poznaniu zatrudni psychologa na 0,5 etatu od września 2018 r.

Oferta pracy na rok szkolny 2018/2019

ul.św.Szczepana 3, 61 - 465 Poznań

Szkoła Podstawowa nr 84 w Poznaniu, poszukuje nauczycieli: języka polskiego, języka angielskiego i matematyki. Zatrudnienie na pełen etat na zastępstwo.

Żłobek Myszki Miki w Rokietnicy poszukuje opiekuna

Niepubliczny Żłobek Myszki Miki w Rokietnicy

Żłobek Myszki Miki w Rokietnicy poszukuje energicznej, uśmiechniętej i kreatywnej opiekunki.Oferujemy pracę na pełen etat z dziećmi do lat 3. Kwalifikacje: - ukończone kierunkowe studia licencjackie lub magisterskie (bądź w trakcie) o specjalności: wychowanie przedszkolne, edukacja wczesnoszkolna lub pedagogika opiekuńczo-wychowawcza; - bądź udokumentowane kwalifikacje pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, opiekuna z żłobku/klubie dziecięcym; - zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole; - zamiłowanie do pracy z dziećmi. Oferujemy: -umowę o pracę -pełen etat -pomoc ze strony opiekunek w za klimatyzowaniu się w naszej placówce. CV proszę wysyłać na adres mailowy: p.dziubakiewicz@gmail.com Serdecznie pozdrawiam

psycholog

ul. Solna 12

Poznańska Ogólnokształcąca Szkoła Muzyczna I st. nr 1 poszukuje psychologa na 1/2 etatu. Zatrudnienie od września 2018

Praca dla nauczyciela języka angielskiego

ul. Przełajowa 5

Fundacja O!MEGA prowadząca Punkt Przedszkolny O!Mega, Niepubliczną Szkołę Podstawową O!Mega oraz Niepubliczne Liceum Ogólnokształcące O!Mega poszukuje nauczyciela języka angielskiego na pełen etat.

terapeuta zajęciowy w Środowiskowym Domu Samopomocy w Sielinku

Sielinko, ul. Opalenicka 4, 64-330 Opalenica

Środowiskowy Dom Samopomocy w Sielinku poszukuje terapeuty zajęciowego. Wymagania: wykształcenie wyższe - pedagogika, psychologia, socjologia, terapia zajęciowa, nauki społeczne, nauki o rodzinie itp. książeczka sanepidowska, dobra organizacja pracy, kreatywność, empatia. Oferujemy pracę na cały etat (umowa o pracę ). Praca z dorosłymi osobami z niepełnosprawnością intelektualną. tel. 61 44 77 737, 692-586-538 sds.opalenica@wp.pl

pedagog specjalny

Sielinko, ul. Opalenicka 4, 64-330 Opalenica

Ośrodek Rehabilitacyjno-Edukacyjno-Wychowawczy w Sielinku koło Opalenicy zatrudni pedagoga specjalnego ze specjalnością oligofrenopedagogika (kurs lub studia podyplomowe z oligofrenopedagogiki). Wykształcenie wyższe magisterskie lub licencjackie. Praca w wymiarze pełen etat (40 godzin). Praca z dziećmi i młodzieżą z niepełnosprawnością intelektualną Szczegółowe informacje pod nr tel. 614473700 dytektororew@wp.pl

PROWADZENIE BUFETU W ZESPOLE SZKÓŁ BUDOWLANO-DRZEWNYCH OD DNIA 1 WRZEŚNIA 2018 ROKU

ul. Raszyńska 48

Specyfikacja: Pomieszczenia o łącznej powierzchni 40 m².Obecnie w szkole naukę pobiera łącznie ok. 500 uczniów. Szkoła pracuje w trybie (poniedziałek-piątek) od godziny 08:00 do godziny 15:05 oraz zjazdy szkoły zaocznej w piątki od godziny 15:10 do godziny 21:05 i w soboty od godziny 08:00 do godziny 16:45. Czynsz płatny w okresie wrzesień-czerwiec. W kwocie czynszu uwzględniono: - podatek od nieruchomości, - wywóz śmieci, - woda/ścieki, - ciepło. Energia elektryczna rozliczana osobno na podstawie podlicznika. Brak gazu. Oferta powinna zawierać: Propozycje kwoty czynszu (z uwzględnieniem kwoty netto/brutto - szkoła jest płatnikiem podatku VAT). Propozycja menu oraz asortymentu. Do oferty można dołączyć informację o doświadczeniu w podobnej działalności oraz referencje. Termin składania ofert: do dnia 29 czerwca 2018 roku.

"Korki w mieście" nowa edycja

Poznań, ul. Jackowskiego 5/7

Maj to miesiąc, w którym uczniowie i uczennice szkół otrzymują proponowane oceny roczne. Nie zawsze wszystkie są tymi, które uczniowie chcieli by zobaczyć na swoich świadectwach. Poznańskie Centrum Świadczeń, Centrum Inicjatyw Rodzinnych we współpracy z Fundacją Instytut Rozwoju Aktywności wychodzi naprzeciw tym uczniom i proponuje Korki w Centrum.

Korki w Mieście to projekt, który ma na celu wsparcie środowiska rodziców i ich dzieci - uczniów klas 4-7 szkoły podstawowej oraz wszystkich klas szkoły gimnazjalnej i szkół średnich. Dzięki temu projektowi wykorzystujemy potencjał, który drzemie w środowiskach seniorów z uprawnieniami. Osobami, które poprowadzą zajęcia będą zarówno młodzi jak i emerytowani nauczyciele, którzy posiadają ogromną wiedzę i doświadczenie. Chcemy pobudzić potrzebę wykorzystywania przez miasto Poznań potencjału osób starszych z konkretnymi umiejętnościami.

Uczniowie mogą skorzystać z korepetycji z języka angielskiego, niemieckiego, matematyki, a także fizyki i  przyrody.  Zajęcia odbywać się będą na Ratajach, Wildzie, Dębcu, Starym Mieście, Jeżycach, Naramowicach, Podolanach, Strzeszynie, Grunwaldzie.

Zapisy na konkretne dni i przedmioty przyjmowane są przez formularz, który jest dostępny na www.instytutrozwoju.edu. pl/korki

Projekt współfinansowany ze środków Urzędu Miasta Poznania.

Florysta - wykładowca

Poznań,św. Marcin 66/72

Akademia Florystyki poszukuje wykładowców - florystów do prowadzenia szkoleń z zakresu florystyki w trybie weekendowym Wymagania: - wykształcenie kierunkowe - ukończone studia podyplomowe z zakresu florystyki i / lub szkolenia doskonalące w tej dziedzinie - doświadczenie zawodowe jako florysta, min. 2 lata - dyspozycyjność w weekendy - prawo jazdy kategorii B oraz własny samochód - komunikatywność i wysoka kultura osobista - kreatywność i zaangażowanie w prowadzeniu zajęć - odpowiedzialność za powierzone zadania - otwartość i optymizm - uprawnienia pedagogiczne (mile widziane) - doświadczenie w prowadzeniu zajęć dydaktycznych (mile widziane) Oferujemy: - ciekawą, rozwijającą i inspirującą pracę w firmie o rozpoznawalnej i ugruntowanej marce na rynku - długotrwałą, stabilną współpracę w miłej atmosferze - korzystne warunki finansowe - wsparcie merytoryczne - możliwość realizacji kreatywnych zadań szkoleniowych - możliwość rozwoju zawodowego i osobistego CV prosimy przesyłać na adres: m.antosik@akademiaflorystyki.pl z dopiskiem: "Florysta"

Drzwi Otwarte w ZSB-D/XXVIII LO

Ul. Raszyńska 48

W sobotę 12 maja 2018 r., w godz. 9.00-12.00, zapraszamy uczniów klas siódmych szkół podstawowych oraz drugich i trzecich gimnazjum na Drzwi Otwarte do XXVIII LO, Technikum Budowano-Drzewnego oraz Branżowej Szkoły na ul. Raszyńskiej 48 w Poznaniu! https://m.facebook.com/events/420576325050510/ajax/permalink/reaction/?active_tab=discussion

matematyk

ul. Golęcińska 9m

poszukujemy matematyka - szkoła podstawowa - minimum 0,5 etatu

Konkurs "Powstanie Wielkopolskie okiem kamery"

ZSZ nr 2, Żniwna 1, Poznań

Mamy czym się pochwalić, mamy z czego być dumni. 100 lat temu nasi pradziadkowie wygrali bój o Polskę. My z Wielkopolski... Jeżeli lubisz historię, jeżeli nie jest Ci obca praca z kamerą, a do tego jesteś uczniem szkoły podstawowej, gimnazjalnej lub ponadgimnazjalnej miasta Poznania, to właśnie z myślą o Tobie został przygotowany konkurs "Powstanie Wielkopolskie okiem kamery" , którego organizatorem jest Zespół Szkół Zawodowych nr 2 w Poznaniu. Zapewne masz kolegę, a może nawet kilku, którzy podzielają Twoją pasję, najlepszego z możliwych nauczyciela historii, starą lub nową kamerę (nie ma to najmniejszego znaczenia), głowę pełną pomysłów i ochotę na wygraną, zacznij działać! Właśnie Ty możesz być liderem zespołu, w którym przeprowadzisz burzę mózgów, spiszesz scenariusz , wskażesz reżysera i zadanie prawie gotowe. Z kamerą ruszacie w podróż po najpiękniejszych kartach polskiej historii, którą zakończycie krótkim, najwyżej 5 minutowym filmem o Powstaniu Wielkopolskim. Prawda, że proste? Po wykonaniu dzieła, gotowy film prześlecie do organizatora konkursu, po czym przyjedziecie na uroczystą Galę Filmową, która odbędzie się jesienią 2018 roku i najprawdopodobniej odbierzecie nagrodę. Jeżeli czegoś nie wiecie, odsyłamy Was na naszego bloga: http://powstanie100.blogspot.com/. Zapisy przyjmujemy na maila: powstanie100@wp.pl

Strona 1 2 14