Wynajem piwnicy

os. Jana III Sobieskiego, 108

Przedszkole nr 174 w Poznaniu - os. Jana III Sobieskiego 108 wynajmie pomieszczenie piwniczne - ok.18 m²

Krzesińskie programowanie z LEGO

ul. Tarnowska 27

Zapraszamy uczniów klas1-3 i 4-6 szkoły podstawowej na zajęcia, które rozwijają kreatywność, precyzję i wiedzę techniczną. Oferujemy bezpłatne warsztaty, na których stworzymy i zaprogramujemy roboty z LEGO WeDo 2 i LEGO MINDSTORMS. Zajęcia będą składały się z: - podstawowej obsługi zestawu Lego, - projektowania i budowy, - programowania zbudowanego robota, - praktycznego wykorzystania gotowej maszyny i realizacji zadań. Terminy dla: Uczniów klas 1-3 zapraszamy 12-15.02.2018 godz. 10.00-14.00 Uczniów klas 4-6 zapraszamy 20-23.02.2018 godz. 10.00-14.00 Liczba miejsc ograniczona. Zapisy przyjmujemy do dnia: 9.02.2018 do godz.14.00 pod adresem e-mail: lego@zso2.pl. Decyduje kolejność zgłoszeń.

WARSZTATY PLASTYCZNE DLA UCZNIÓW KLAS 4-6 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA POZNANIA

ul. Tarnowska 27

WARSZTATY PLASTYCZNE DLA UCZNIÓW KLAS 4-6 SZKÓŁ PODSTAWOWYCH MIASTA POZNANIA 19-23 Lutego 2018 Szkoła Podstawowa nr 56, Poznań, ul. Tarnowska 27 PROGRAM WARSZTATÓW: - zapoznanie i twórczość indywidualna uczniów w technikach rysunkowych: ołówek miękki, pastel suchy i tłusty -tworzenie w technikach malarskich: akwarela, gwasz, tempera (wyprodukowana przez uczniów) -poznawanie nowych technik (mieszanych): wydrapywanka, fotokolaż, malarstwo na szkle zajęcia odbywać się będą w godzinach od9:00 do11:00 w sali nr 6 SP 56 WSZYSKIE POTRZEBNE MATERIAŁY ZAPEWNIA SZKOŁA!!!

Wynajem pomieszczeń

al. Niepodległości 36

Niepubliczna szkoła Podstawowa "Otwarte Drzwi" poszukuje pomieszczeń (około 300m2) do wynajęcia z przeznaczeniem na sale dydaktyczne.

Oferta pracy dla nauczyciela

ul.Kopernika 10A, Luboń

Szukamy nauczyciela wychowania przedszkolnego/opiekuna w żłobku do pracy w Przedszkolu "Czarodziejski Ogród"/Żłobku "Hop-bęc!" w Luboniu. Pełny etat: 40godz/tyg. Wynagrodzenie: zależne od kwalifikacji

Nauczyciel plastyki

Poznań,ul.Głogowska 27/42

Nauczyciel plastyki i historii sztuki podejmie współpracę ze szkołą podstawową lub ponadpodstawową na terenie Poznania, Kicina, Czerwonaka i okolic.

Konferencja pt."Uczeń w obliczu wyboru szkoły ponadgimnazjalnej- proces decyzyjny i system motywacyjny"

osiedle Wichrowe Wzgórze 111

Szanowni Państwo, mamy zaszczyt zaprosić na KONFERENCJĘ DLA PEDAGOGÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH I ODDZIAŁÓW GIMNAZJALNYCH NA TERENIE MIASTA POZNANIA pt. "Uczeń w obliczu wyboru szkoły ponadgimnazjalnej- proces decyzyjny i system motywacyjny" która odbędzie się w piątek 19.01.2018 o godz. 9:30 w XX Liceum Ogólnokształcącym. Plan: 9:30-10:00 Powitanie gości, otwarcie konferencji 10:00-11:30 FUNDACJA PANHERI prelekcja dotycząca wspierania umiejętności podejmowania decyzji 11:30-12:00 przerwa kawowa 12:00-13:30 SWPS dr Marcin Kochanowski wykład dotyczący systemu motywacyjnego nastolatka 13:30-14:00 Podsumowanie, zakończenie konferencji Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc prosimy o mailowe potwierdzenie swojej obecności w terminie do 15 stycznia 2018 r. na adres konferencja.xxlo@prokonto.pl

DRZWI OTWARTE w poznańskich podstawówkach- terminy!

Wydział Oświaty

Uprzejmie informujemy, że w załączniku znajdą Państwo tabelę zawierającą daty oraz godziny Drzwi Otwartych organizowanych przez poznańske szkoły podstawowe. Tabelę będziemy aktualizować na bieżąco.

Modelarnia ZSB-D zaprasza

Świerkowa 10

Zapraszamy młodzież indywidualnie lub grupowo na zajęcia do Modelarni ZSB-D, w której można realizować projekty gimnazjalne lub rozwijać własne pasje oparte na szeroko rozumianym majsterkowaniu. Zgłoszenia: sekretariat szkoły, tel. 618610027

Niepubliczny Żłobek "Jagodowa- Kraina" poszukuje opiekunek

ul. Milczańska 50/1, Poznań, Rataje

Poszukujemy opiekunek do dzieci w wieku do lat 3. Wymagane kwalifikacje: pielęgniarki, położnej, opiekunki dziecięcej, nauczyciela wychowania przedszkolnego, nauczyciela edukacji wczesnoszkolnej lub pedagoga opiekuńczo-wychowawczego. Praca w wesołym zespole w elastycznych godzinach pracy od poniedziałku do piątku.

Zatrudnimy specjalistę ds. finansowych i administracyjnych

60-476 Poznań, ul. Druskienicka 6

Poszukujemy osoby, która dołączy do naszego zespołu i przejmie odpowiedzialność za koordynowanie spraw rozliczeniowo-finansowych i część spraw administracynych. Jeżeli: - rozumiesz zagadnienia finansowo-księgowe, - posiadasz co najmniej 2 lata doświadczenia i - potrafisz samodzielnie organizować pracę w tym zakresie, - lubisz uporządkowanie i usystematyzowanie, - sprawnie korzystasz z systemów komputerowych, - poszukujesz pracy w zgranym zespole i w przyjaznej atmosferze, to najprawdopodobniej jest to oferta dla Ciebie. W zakresie Twoich obowiązków leżeć będzie m.in.: - koordynowanie współpracy z biurem rachunkowym, - monitorowanie i rozliczanie należności oraz zobowiązań, - koordynowanie spraw związanych z dotacjami (oświatowe i fundusze UE), - akualizowanie danych w Systemie Informacji Oświatowej, - przygotowywanie danych do analiz i opracowywanie zestawień. Na obecnym etapie rozwoju naszej szkoły możemy zaoferować Ci zatrudnienie na umowę o pracę w wymiarze 1/2 etatu. Wraz z rozwojem szkoły prawdopodobnie będziemy potrzebować Twego zaangażowania w większym wymiarze czasu.

Żłobek Niepubliczny poszukuje opiekunki

ul. Milczańska 50/1

Poszukujemy pielęgniarek, położnych, nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej oraz pedagogów opiekuńczo-wychowawczych i osób po kursie na opiekuna w żłobku.

Strona 1 2 14