XI Poznańskie Spotkania Infekcjologiczne - 27-28 listopada 2020 r.

27-28 listopada 2020 r. odbędzie się kolejna już edycja sympozjum pn. Poznańskie Spotkania Infekcjologiczne. Tegoroczne "Spotkania", których organizatorem jest firma Polish Travel Quo Vadis Sp. z o.o., ze względu na sytuację epidemiczną odbędą się w formie online.

Odbywające się cyklicznie wydarzenie ma na celu upowszechnienie wiedzy i wymiany doświadczeń w zakresie profilaktyki, wczesnego rozpoznawania i leczenia chorób zakaźnych, w tym także trudnych przypadków pod względem diagnostyczno-terapeutycznym a także doskonalenia możliwości rozwoju i współpracy w tym zakresie.

"Naszą intencją jest podzielenie się z Państwem aktualną wiedzą dotyczącą COVID-19, w tym wpływem SARS-CoV-2 na inne choroby zakaźne i przewlekłe. Obecna sytuacja to szczególne wyzwanie, ale przede wszystkim ważna lekcja na przyszłość. Spotkajmy się w listopadzie, aby wspólnie wysłuchać wystąpień znamienitych specjalistów chorób zakaźnych oraz doświadczonych lekarzy pozostałych specjalności, którzy w dobie pandemii wytrwale leczą swoich pacjentów" - tak o XI edycji konferencji mówią jej organizatorzy.

 Na stronie internetowej dedykowanej wydarzeniu: www.p-si.com.pl dostępne są wszystkie szczegóły w tym program konferencji oraz moduł do rejestracji online, umożliwiającej udział w sympozjum.

Wydarzenie współfinansowane ze środków Miasta Poznania, zostało objęte patronatem naukowym Prof. zw. dr hab. n. med. Iwony Mozer-Lisewskiej, oraz patronatem honorowym: JM Rektora UM im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu Prof. Dr hab. Andrzeja Tykarskiego oraz Polskiego Towarzystwa Epidemiologów i Lekarzy chorób zakaźnych Oddział w Poznaniu.

Załączniki

Ten artykuł ma więcej niż jedną stronę. Wybierz poniżej kolejną, żeby czytać dalej