foto

Koncert Super Duo

2011-09-19 ( poniedziałek )
19:00
Pod Pretekstem, ul. Św. Marcin 80/82 (wejście od ul. Kościuszki), Poznań

Muzyka zespołu to mistrzowskie połączenie niebywałej wirtuozerii,  biegłości technicznej palców z ogromną wrażliwością i subtelnością serc.

Super Duo to najciekawszy polski zespół gitarowy, założony w Poznaniu w 1984 roku, przez Cezarego Krajewskiego (zm.1997) i Piotra Soszyńskiego, laureat wielu nagród na różnych festiwalach w kraju i za granicą. Zespół koncertował wspólnie z Alem DiMeolą i Take 6, występował w ROYAL FESTIVAL HALL i BARBICAN CENTRE LONDON. Po śmierci Cezarego Krajewskiego zespół zawiesił działalność artystyczną. Została ona wznowiona po dołączeniu do zespołu Przemysława Hałuszczaka, jednego z najlepszych polskich gitarzystów flamenco i latino. Obecnie SUPER DUO współpracuje z Grzegorzem Kopalą - kompozytorem, wokalistą, aranżerem muzycznym i wokalnym. 
Muzyka zespołu to mistrzowskie połączenie niebywałej wirtuozerii,  biegłości technicznej palców z ogromną wrażliwością i subtelnością serc. Precyzja, nastrój, gorące klimaty - to emocjonujące, szalone unisono muzyków i słuchaczy. Tradycyjne, niemalże surowe brzmienie gitar wsparte współczesnym beatem i groove'ami  to gitarowa uczta dla fanów sześciu strun w każdym wieku. Do tej pory zespół wydał 5 płyt, w tym najnowszą "Gitarolo" - zapowiadaną podczas poprzednich występów zespołu na scenie Pod Pretekstem. 
Skład zespołu:
Przemysław Hałuszczak - gitara akustyczna 
Piotr Soszyński - gitara akustyczna 
Grzegorz Kopala - wokal, groove, gitara
Koncert odbędzie się 19 września o godzinie 19:00 na Dziedzińcu Masztalarni CK Zamek. Bilety do nabycia w Pod Pretekstem, CIM i na bilety24.pl

Bilety dostępne w:

Zobacz www.podpretekstem.pl