plakat

III spotkania Przedsiębiorczej Kobiety

2011-09-27 ( wtorek )
17:45-21:30
Club&Restaurant Bogota, ul Święty Marcin 80/82, Poznań

Masz poczucie, że marnujesz swój czas? Robisz dziesięć rzeczy na raz i w efekcie masz wrażenie, że żadna z nich nie jest zrobiona dobrze? Bezskutecznie próbujesz pogodzić życie osobiste z zawodowym? Miotasz się między jednym a drugim zajęciem? Nie możesz odnaleźć równowagi między obowiązkami i odpoczynkiem?

Jeżeli choć na dwa z pięciu postawionych pytań odpowiedziałaś twierdząco to nadchodzące spotkanie Przedsiębiorczej Kobiety jest skierowane właśnie do Ciebie!

27 września 2011 roku odbędzie się kolejne spotkanie pt. "Przejmij kontrolę nad swoim życiem CZYLI jak efektywnie zarządzać sobą w czasie" Wydarzenie będzie miało miejsce w Club&Restaurant Bogota, ul Święty Marcin 80/82, od godz. 17:45 do 21:30.

W pierwszej części spotkania uczestniczki wysłuchają wywiadu z Gościem Specjalnym, Ewą Wycichowską - dyrektor naczelną i artystyczną Polskiego Teatru Tańca. Pani Ewa zdradzi, w jaki sposób łączy robienie wielu rzeczy naraz, a także opowie o swoich sukcesach i osiągnięciach.  W tajniki efektywnego zarządzania sobą w czasie wprowadzi doświadczona trenerka i właścicielka firmy szkoleniowej Perpetua, Pani Edyta Jagodzińska-Pawluk. Podczas 2-godzinnego warsztatu w drugiej części spotkania dowiemy się jak czas może być naszą inwestycją i  korzyścią.

Ponadto, podczas ok. 30-minutowego wystąpienia dyrektor firmy Quo Vadis Polonia, Zdzisława Kałka opowie, jak w praktyce wykorzystać narzędzia ułatwiające trudną sztukę zarządzania czasem.

Dodatkową atrakcją będzie pokaz przygotowany przez grupę taneczną Mundo Bailando, która zaprezentuje pokaz salsy kubańskiej oraz krótką animację dla uczestniczek.

Zapisy na:  www.przedsiebiorcza-kobieta.pl/ (Poznań). Liczba miejsc ograniczona!