plakat

Spektakl "Nic Nowego Pod Słońcem" i spotkanie ze Sławomirem Hollandem

2011-09-30 ( piątek )
19:00
ODK Pod Lipami, os. Pod Lipami, pawilon 108, Poznań

Spektakl "Nic Nowego Pod Słońcem" w wyk. Sławomira Hollanda.
"Nic Nowego Pod Słońcem" to program literacki?, satyryczny?, kabaretowy?, którego autorem jest Jacek Bursztynowicz - aktor, reżyser, autor tekstów, związany z warszawskim Teatrem Współczesnym. Zagrał wiele ról i epizodów w telewizyjnych serialach. Współpracuje stale z dubbingiem.

W programie ujrzeć będzie można Sławomira Hollanda - aktora, absolwenta PWST we Wrocławiu (Wydział Aktorski). Aktor teatrów: w Kielcach, w Bydgoszczy i w Warszawie. Wystąpił w ponad siedemdziesięciu filmach i serialach. W dorobku ma wiele ról teatralnych.
Podczas wieczoru pojawią się utwory dwudziestolecia międzywojennego: Oskara Kanitza, Mariana Hemara, Benedykta Hertza, Juliana Tuwima, Jerzego Jurandota, Bolesława Leśmiana, K. I. Gałczyńskiego. Scenariusz: Jacek Bursztynowicz. Wymieniona twórczość przepleciona będzie komentarzem, konferansjerką oraz mądrą i zabawną refleksją. Aktor nie przemawia, nie recytuje, ale rozmawia z publicznością prezentując swój punkt widzenia. Dzieli się z widzem przemyśleniami na temat motywu przewodniego spektaklu, który brzmi "Nic Nowego Pod Słońcem".
Bilety w cenie 20 zł do nabycia w ODK Pod Lipami i CIM

Bilety dostępne w: