Nowe znaczenia. Magiczne przedmioty ukryte w zakamarkach opowieści

2011-10-12 ( środa )
16:00-19:30
Centrum Wyszkolenia Jeździeckiego Hipodrom Wola

Stworzymy niezwykłe opowieści z elementami scenografii, wykorzystując przedmioty codziennego i niecodziennego użytku, modyfikując je oraz zmieniając ich przeznaczenie.

Warsztaty są bezpłatne!

Wykorzystamy literaturę szwedzką do ułożenia opowieści z udziałem przedmiotów np. niezwykłego krzesła, zdumiewającego ołówka, wyjątkowej lampy, fenomenalnego lustra.

W programie wykorzystamy książki: Czy znasz Pippi Pończoszankę? Piaskowy Wilk i ćwiczenia z myślenia, Słoneczne jajo,  Mama Mu na rowerze i inne historie, Tsatsiki i Mamuśka.

W trakcie pracy dzieci czeka pyszny poczęstunek!

Rejestracja i informacje o warsztatach: info@wolakreacje.pl


Poznańskie Wydawnictwo Zakamarki wydaje cenione na całym świecie i tłumaczone na dziesiątki języków szwedzkie książki dla dzieci. Jako wydawnictwo ma dużą praktykę
w organizowaniu imprez dla dzieci związanych z książką. Cieszą się one dużym powodzeniem i odbywają w różnych miastach w Polsce. Organizowane są zazwyczaj we współpracy
z zaprzyjaźnionymi instytucjami. Książki Wydawnictwa Zakamarki kilkakrotnie otrzymywały wyróżnienia w konkursach Polskiej Sekcji IBBY (Dong) oraz Komitetu Ochrony Praw Dziecka (Książka Przyjazna Dziecku).

Witryna internetowa: www.zakamarki.pl