plakat

Kobieta - menedżer, czyli jak rozwinąć swoje umiejętności przywódcze?

2011-10-25 ( wtorek )
17:45-21:30
Kawiarnia Kukania (City Park Poznań - ul. Wojskowa)

Na pewno nie raz słyszałaś, że kobiety to słaba płeć, która nie ma prawa bytu w męskim świecie biznesu. Być może pod naporem negatywnych komentarzy sama masz problem z ujrzeniem jasnej wizji tego, jak zbudować swój autorytet w zespole? Bez wątpienia nie jest to proste zadanie, ale w rzeczywistości potrzebujesz jedynie pomocy doświadczonej osoby, która wskaże Ci kierunek rozwoju Twoich umiejętności przywódczych. Gdy poznasz cechy osobowości dobrego menadżera, kluczowe kompetencje lidera oraz podstawy tworzenia efektywnego zespołu, znacznie szybciej zidentyfikujesz swoje predyspozycje co do stylu kierowania. Kiedy uzmysłowisz sobie jakie konsekwencje mogą przynieść podejmowane działania, będziesz w stanie obrać właściwy tor rozwoju osobistego. Nie pozwolisz też więcej, aby ktoś podważał Twój autorytet.

Już 25 października 2011 roku odbędzie się kolejne spotkanie pt. "Kobieta - menedżer, czyli jak rozwinąć swoje umiejętności przywódcze?". Wydarzenie będzie miało miejsce w kawiarni Kukania (City Park Poznań) od godz. 17:45 do 21:30.

W pierwszej części spotkania odbędzie się 2-godzinny warsztat, który poprowadzi Edyta Jagodzińska-Pawluk, doświadczona trenerka i właścicielka firmy szkoleniowej Perpetua. Dowiemy się, w czym tkwi siła kobiecego leadershipu oraz jak pokierować swoją karierą. W drugiej uczestniczki wysłuchają inspirującego wywiadu z naszym Gościem Specjalnym, Agnieszką Świergiel - Prezes Zarządu i Dyrektor Generalną Imperial Tobacco Polska. Pani Agnieszka opowie nam o swoich wyborach życiowych na drodze do sukcesu. Nie zapomnimy oczywiście o przerwie na catering i rozrywkę. Daj sobie szansę i dołącz do nas już 25 października!!! Zapraszamy !!!! Zapisy: www.przedsiebiorcza-kobieta-poznan.evenea.pl/ Liczba miejsc ograniczona!

Zobacz www.przedsiebiorcza-kobieta-poznan.evenea.pl/