Koncert- LORANC śpiewa JAKUBCZAK

2011-11-18 ( piątek )
18:00
Dom Kultury SŁOŃCE, os. Przyjaźni 120, Poznań

Iwona Loranc jest animatorką filmów rysunkowych, która w 1999 roku po raz pierwszy stanęła na deskach Teatru Polskiego w Bielsku- Białej. Od tamtej pory z wielkim powodzeniem gra w spektaklach muzycznych w całej Polsce.

Rok 2002 był dla niej przełomowy: Zdobyła Grand Prix i nagrodę dziennikarzy za piosenkę Toma Waits'a "Dno" w Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, nagrodę Trytona za wybitne walory artystyczne na Festiwalu FAMA w Świnoujściu i pierwszą nagrodę na 38. Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie. Iwona Loranc stała się wybitną artystką w interpretowaniu piosenek literackich, z muzyką piękną, aczkolwiek trudną dla szerokiej publiczności.
Opinie po pierwszych koncertach "LORANC śpiewa JAKUBCZAK", podczas których Iwona prezentowała swoją interpretację piosenek Ludmiły Jakubczak, były fantastyczne.
Ludmiła Jakubczak była młodą i wielce utalentowaą piosenkarką. Wszystko wskazywało na to, że może stać się gwiazdą estrady dużego formatu - nagła śmierć przerwała pasmo spektakularnych sukcesów, piosenkarka zdążyła jednak zauroczyć polską publiczność wieloma znanymi , niezapomnianymi piosenkami.
Po 47 latach Iwona Loranc przypomina starszej publiczności ich ukochane przeboje, a młodej publiczności daje dawkę świeżych, inspirujących interpretacji.
Bilety: 15 zł (CIM, ODK "Słońce")

Bilety dostępne w:

Zobacz www.psmwinogrady.pl