Impreza Dancetination

2011-11-26 ( sobota )
19:00
Hala Widowiskowo-Sportowa Arena, ul. Wyspiańskiego 33, Poznań

"Wielkie podziemne trzęsienie ziemi jakie wywołają bity i brzmienia tej bitwy na zawsze zapiszą się w mitologii jako dzień wielkiego powrotu Dancetination, której wojownicy o światłość, wolność, bezpieczeństwo i miłość pod wspólnym motto:  WE ARE BORN TO DANCE!"

Prosto z dalekich pustyń słonecznego świata wypełnionego brzmieniami Future Sound of Egypt - Aly & Fila wyślą do walki Tytanów Okeanosa i Eurybię, którzy potęgą morza zewnętrznego i morskiej siły zwiększą moc uplift trance tej wspaniałej nocy! Z przestrzeni Dudak, przepełnionej brzmieniami tak ostrymi i ciężkimi przybędzie, wysłany przez Marco V, niepokonany Kronos, który ze swym orężem Electro Trance stanie do walki w obronie muzyki! Wyzwolony z jarzma ograniczeń, prosto z muzycznej wolności, do bitwy w imię Electro House stanie Kojos, wysłany przez ulubieńca Tiesto - Hardwella! Nie zabraknie przedstawiciela krainy Flamingo, prawej ręki Fedde Le Granda, czyli Funkermana, który do walki o zwycięstwo House'u w tej mitycznej bitwie wyśle Tytanidę Febe! Legendarny, epicki i kultowy. Niezapomniany i nieustannie pożądany. Prosta z odłegłego świata Trance & Acid przybędzie jedyny i niepowtarzalny Kai Tracid, który do wielkiej bitwy wyślę Hyperiona! Wyzwanie do podjęcia wielkiej muzycznej bitwy podjął też on. Astralne widmo, postrach i największa groza wszystkich mitów - John 00 Fleming, który uzbrojony w ciężką artylerię Psy-Trance wyśle do walki Teję, która stanie w arenie przeciwko wszystkim by udowodnić, że brzmienia 00 Fleminga wywrą na wszystkich miażdżące wrażenie! Z najbliższej Tartarowi krainie Planety FM przybędzie największy reprezentant naszych rodaków na Białej Wyspie - Neevald, który dzięki Japetosowi i swoim Sexy House'em przeniesie arenę w podróż tam i z powrotem na Ibizę. Wspierać go będą w walce o House Simon & Fang, którzy swoimi mocniejszymi brzmieniami do walki o wyzwolenie wyślą Tytanidę Reję. Uzbrojony w oręż trance, by wspierać rodzimych artystów do szarży na siły Tartaru ruszy Arctic Moon, wysyłając do bitwy Tytanidę Mnemozynę! W walce o sprawiedliwość i wieczny porządek Tartaru do bitwy stanie Bratos, kierując w wir zdarzeń Temidę. Muzyczne losy wszechświata ważyć się będą tej jednej nocy, w tej jednej Arenie. Dancetination powraca mocniejsze, głośniejsze i ważniejsze. Tylko tej jednej nocy po czterech latach przerwy będziecie mieć szansę doświadczenia na własnej skórze co się stanie gdy niepohamowana siła muzyki napotka obiekt niemożliwy do poruszenia. Muzyczna eksplozja house i trance doprowadzi do euforii i spełnienia. Bo jak nie Dancetination to co miałoby by innego być najważniejszym muzycznym wydarzeniem andrzejkowego weekendu?" Miłośnicy muzyki klubowej połączeni miłością do zabawy, pełnej tanecznych uniesień od dawna oczekiwali na wiadomości o tym, pod jaką marką odbędzie się impreza 26-tego listopada. Wielu z Was, mimo tego, że nie było to łatwe bezbłędnie wytypowało, że to właśnie Dancetination pojawi się w... poznańskiej Arenie!

MSM Events przygotowała dla Was niesamowity i nietuzinkowy line-up:

Aly&Fila
Marco V
Hardwell
Funkerman
Kai Tracid
John 00 Fleming
Neevald
Arctic Moon
Simon & Fang
Bratos

Dobrą informacją dla wszystkich, którzy przybędą 26 listopada do "Areny" jest fakt iż wentylacja hali została wyraźnie poprawiona, a toalety będą bezpłatne!

BILETY: druga limitowana pula: 93 PLN i99 PLN i ?? PLN

Bilety dostępne także w stałych punktach sprzedaży - Centrum Informacji Miejskiej w Poznaniu i in.

Bilety dostępne w:

Plakat imprezy

Zobacz www.ftb.pl/news/85060_0_1/dancetination-2011-bilety-w-cenie-93-zl-juz-w-sprzedazy.htm