Wydarzenia na planie Pokaż na planie
a

Koncert - GrubSon

2017-12-10 ( niedziela )
19:00
Klub Muzyczny B17, ul. Bułgarska 17, Poznań

GrubSon, czyli Tomasz Iwanca - sam zaczął tworzyć już na przełomie lat 1997-1998 - w grupach Po 3-na różnica i Wolność słowa. W latach 2003-2004 wydał pierwszy solowy nielegal "N.O.C." (Nowiny Osiedle Chrabowa). Płyta prezentuje eklektyczne oblicze GrubSona - można było usłyszeć na niej rap, ruffneck czy dancehall - produkcją muzyki także zajął się on sam.
Dzięki płycie muzyk zaczął coraz więcej koncertować. Wkrótce poznaje ekipę Bezkres, której staje się członkiem i razem tworzą WspólnyMianownik Soundsystem, z którym to coraz bardziej zagłębiał się w rytmy reggae i dancehall. 
We wrześniu 2009r. światło dzienne ujrzał debiutancki album "O.R.S.". Dzięki singlom "Nowa fala" oraz "Na szczycie" muzyk błyskawicznie wspinał się po szczeblach kariery. Prawdziwa jej eskalacja przypada na rok 2011, kiedy to w styczniu ukazuje się dwupłytowy album "Coś więcej niż muzyka". Wydawnictwo już pół roku później pokrywa się platyną. Po dwóch świetnie przyjętych albumach, rybnicki wokalista nie osiadł na laurach i przygotował nową płytę, która jest efektem ścisłej współpracy ze swoim DJ-em - BRK, który równie dobrze czuje się jako producent oraz raper. Owocem tej kolaboracji stał się wydany w maju 2012r. album "Gruby Brzuch". Niedługo po wydaniu albumu skład koncertowy tworzony przez: GrubSona, DJ-a BRK oraz Jotoskleję uzupełnia Jarecki.
W maju 2013r wykonawca zaczyna koncertować z zespołem na żywo. Nowa formuła koncertowa przyjęła się świetnie.

Na ten moment kolektyw koncertowy tworzą:

  • GrubSon, DJ BRK (wokal, gramofony),
  • Jarecki (wokal)
  • oraz zespół SANEPID: Robert Cichy (gitara elektryczna, gitara akustyczna), Grzegorz Posłuszny (gitara basowa), Łukasz Bzowski (instrumenty klawiszowe), Michał Maliński (perkusja). 

Bilety - 45 zł.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: