Fundacja Avalon zaprasza do Centrum Pomocy Uchodźcom z Niepełnosprawnościami

ul. Domaniewska 50A 02-672 Warszawa

Fundacja Avalon zaprasza do Centrum Pomocy Uchodźcom z Niepełnosprawnościami. W ramach projektu Fundacja oferuje zajęcia rehabilitacyjne stacjonarne oraz, po wcześniejszej konsultacji stacjonarnej - w formie online. Zajęcia odbywają się z udziałem tłumacza języka ukraińskiego.

Udział w zajęciach sportowych dostosowywanych do terapeutycznych potrzeb jest rozwiązaniem, które pozwala zachować aktywność i utrzymać sprawność na odpowiednim poziomie. Pozwala również zapobiegać regresowi w obszarze sprawności, co jest szczególnie ważne dla osób z niepełnosprawnościami. Uchodźcy mogą korzystać ze wsparcia fizjoterapeutów stacjonarnie w Warszawie,  w Centrum Aktywnej Rehabilitacji Avalon Active, a z części zajęć również online, poprzez platformę Zoom. Dzięki wsparciu wolontariuszy, Fundacja zapewnia wsparcie językowe w obsłudze pacjentów ukraińskojęzycznych.

Osoby chcące skorzystać z tej możliwości prosimy o kontakt mailowy pod adresem: pomocukrainie@fundacjaavalon.pl. Następnie pacjent zostanie umówiony na pierwsze spotkanie  z fizjoterapeutą Avalon Active w formie konsultacji stacjonarnej.

Więcej informacji pod linkiem: Pomoc Uchodźcom z Niepełnosprawnościami - FundacjaAvalon.pl

Kontakt: Fundacja Avalon, tel. 22 349 97 71 lub 796 324 328

Email: pomocukrainie@fundacjaavalon.pl

sieci społecznościowe