Opiekun w centrum uwagi

ul. Wierzbięcice 18/5 61-568 Poznań

Rusza cykl darmowych warsztatów psychologicznych "Opiekun w centrum uwagi".

Nabór do grup warsztatowych trwa do końca października. Rejestracja do programu: https://www.psychesomapolis.org/opiekun

Z cyklu 10 spotkań warsztatowych z psychoterapeutami mogą skorzystać zarówno członkowie rodzin, którzy sprawują opiekę nad osobą przewlekle chorą jak i opiekunowie, dla których codzienny kontakt z niepełnosprawnością, czy chorobami neurodegeneracyjnymi związany jest z obowiązkami zawodowymi.
Nieustanna odpowiedzialność za zdrowie i życie podopiecznego, może prowadzić
do problemów zdrowotnych samego opiekuna. Bywa przyczyną przewlekłego stresu czy syndromu wypalenia. Takim zagadnieniom poświęcone będą webinary oraz warsztaty edukacyjne.
W programie ,,Opiekun w centrum uwagi,, ujęto także zagadnienia, które mają pomóc opiekunom w zadbaniu o swoja kondycję fizyczną. Nieodpłatne webinary i warsztaty edukacyjne dla opiekunów prowadzić będę psychologowie, dietetycy i fizjoterapeuci.
Do zespołu zaproszono też prawnika. Opiekunowie będą mogli poznać aspekty prawne związane ze sprawowaniem opieki nad osobą chorującą przewlekle, z niepełnosprawnością czy zaburzeniami psychicznymi.
Wszystkie zajęcia odbędą się on- line. Także podczas webinarów  będzie możliwość zadawania pytań.
Do udziału w warsztatach mogą się zgłaszać opiekunowie z terenu Wielkopolski. Natomiast webinary będą odbywały się na żywo w formie otwartego dostępu. Z możliwością późniejszego ich zobaczenia.
Telefon do Stowarzyszenia PSYCHE SOMA POLIS: 618202 746, 502 99 44 97 w godzinach: 9.00 - 21.00. Pytania można kierować tutaj: opiekun@psychesomapolis.org

Kontakt: Stowarzyszenie PSYCHE SOMA POLIS ul. Wierzbięcice 18/5 61-568 Poznań

sieci społecznościowe