Szkolenie z prowadzenia treningów sportowych dla OzN

Domaniewska 50A, 02-672 Warszawa

Fundacja Avalon prowadzi szkolenie umożliwiające prowadzenie treningów sportowych dla osób z niepełnosprawnościami. Szkolenie odbędzie się w Iron Arena Poznań w dniach od 24 do 26 października br.

Dzięki szkoleniu, ośrodek będzie miał możliwość dołączenia do budowanej przez Fundację Avalon sieci miejsc treningowych dla osób z niepełnosprawnościami w Polsce. W efekcie każdy będzie mógł trenować cross trening, niezależnie od płci, czy wieku, a dzięki przeszkoleniu kadry pracowniczej przez Avalon Extreme, do tych osób należeć będą również osoby z niepełnosprawnościami.

Szkolenie przeprowadzi jak wykwalifikowany trener, sportowiec z niepełnosprawnością, posiadający ogrom certyfikatów, dyplomów i wyróżnień za sportowe osiągnięcia - Krzysztof Stern.

Trzydniowe szkolenie będzie podzielone na część teoretyczną oraz praktyczną, dzięki czemu każdy z uczestników szkolenia będzie miał kompleksową wiedzę dotyczącą prowadzenia właśnie tego rodzaju zajęć, przy czym będzie bezproblemowo potrafił udzielić wsparcia, opieki i pomocy osobie z niepełnosprawnością.

Zgłoszenia należy przesyłać drogą mailową na adres: kontakt@avalonextreme.pl

Szczegóły projektu znajdują sie w linku poniżej:

https://biuroprasowe.fundacjaavalon.pl/161003-zajecia-z-cross-treningu-w-poznaniu-dostepne-dla-osob-z-niepelnosprawnosciami-dzieki-profesjonalnemu-szkoleniu-fundacji-avalon

Kontakt: Fundacja Avalon

Email: kontakt@avalonextreme.pl

sieci społecznościowe