Konkurs na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Rozpoczęła się 18. edycja konkursu Miasta Poznania na najlepsze prace magisterskie i doktorskie. Zgłoszenia można nadsyłać do 15 listopada. 

Zdjęcie przedstawia trójkę młodych ludzi - dwie dziewczyny i jednego chłopaka - z zeszytami w ręku, siedzących na trawie. - grafika artykułu
Rozpoczęła się 18. edycja konkursu Miasta Poznania na najlepsze prace magisterskie i doktorskie

Konkurs dotyczy prac magisterskich i doktorskich, które w latach 2020-2021 zostały obronione na poznańskich uczelniach oraz w instytucjach naukowych. Warunkiem jest, aby dotyczyły one dziedzin i dyscyplin nauki, które mogą znaleźć zastosowanie w funkcjonowaniu, rozwoju lub promocji Poznania. Miasto pragnie w ten sposób włączać młodych naukowców w prace na rzecz stolicy Wielkopolski, a także promować osiągnięcia poznańskiego ośrodka akademickiego.

Zarówno w kategorii prac doktorskich, jak i magisterskich kapituła przyzna po trzy równorzędne nagrody pieniężne oraz wyróżnienia.

Wniosek konkursowy należy złożyć w formie papierowej w Biurze Podawczym Urzędu Miasta Poznania (przy pl. Kolegiackim 17) lub przesłać na adres korespondencyjny Wydziału Rozwoju Miasta i Współpracy Międzynarodowej UMP (pl. Kolegiacki 17, 61-841 Poznań). Należy także przesłać jego wersję elektroniczną (w pliku Word) na adres: akademickipoznan@um.poznan.pl

Pozostałe wymagane dokumenty (streszczenie i pełny tekst pracy, dwie opinie oraz ewentualne publikacje) należy przesłać wyłącznie w wersji elektronicznej (w formie załączników lub linku/linków do pobrania), na podany wyżej adres e-mail.

Wnioski konkursowe mogą być zgłaszane indywidualnie przez autorki i autorów pracy lub przez rektora uczelni.

Więcej informacji, w tym regulamin konkursu oraz wniosek konkursowy można znaleźć na wortalu Studia.

WRMiWM/ AJ

sieci społecznościowe