Powierzchnia biurowa klasy A w Malta House

Już od 1 października 2019 r. w budynku biurowym Malta House dostępne będzie łącznie ponad 3500 m2 powierzchni biurowej. 

Malta House
Malta House

Malta House wyróżnia nie tylko najwyższy standard klasy A, ale również unikatowe położenie nad Jeziorem Maltańskim, blisko ścisłego centrum miasta. Nieruchomość jest bardzo dobrze skomunikowana praktycznie z każdą częścią Poznania, a także z obwodnicą i lotniskiem. Najemcy budynku mogą korzystać z wielu udogodnień, m.in.: kantyny, fitness klubu, pięknie usytuowanego tarasu oraz bliskości centrum handlowego.

Malta House - jako pierwszy budynek biurowy w Polsce - uzyskał podwójną certyfikację LEED: "EBOM" dla istniejących budynków (Existing Buildings: Operations & Maintenance) oraz "LEED for Core&Shell" dla nowych budynków, obie na najwyższym poziomie "platinum". 

Budynek oferuje łącznie 15 400 m2 na 5 kondygnacjach, przez co posiada jedno z największych pięter biurowych w Poznaniu.  Budynek wyposażony jest ponadto w dwupoziomowy garaż podziemny z 278 miejscami parkingowymi oraz w taras na dachu z widokiem na jezioro Malta.

Generalnym wykonawcą biurowca była Skanska S.A., podczas gdy obecnie właścicielem nieruchomości są fundusze zarządzane przez REINO Partners.

Kontakt

Adam Bechciński

Leasing & Asset Manager

REINO Partners

www.reinopartners.com

ul. Waryńskiego 3A

00-645 Warszawa, Polska

Telefon: +48 725 105 625

Więcej o Malta house w Poznaniu: http://malta-house.pl/